CLEO I T-MOBILE ROZGRZEWAJĄ ZIMĘ!

24 Lutego 2016

Zobacz sama!

t-mobile

Choć Snow Fest odbywał się w mroźny, zimowy weekend, to atmosfera panująca w tym czasie w Zakopanem skutecznie rozgrzewała wszystkich uczestników. Gorąca, pełna energii Cleo zrobiła prawdziwą furorę w "miasteczku T-Mobile".

- Słoneczko świeci, jest piękna atmosfera, oj będzie się działo - mówiła jeszcze przed swoim występem.

I dotrzymała słowa. Kiedy ze sceny zaczęły wybrzmiewać dźwięki jej najnowszego singla "Zabiorę nas", tłumy zaczęły szaleć. Nic dziwnego, utwór zremiksowany przez światowej sławy dj'a Basto zebrał ponad 5 milionów wyświetleń na YouTube w niecałe dwa miesiące, a liczba ta ciągle rośnie. Dzięki temu projektowi Cleo w portfolio belgijskiego producenta widnieje obok takich gwiazd jak Kylie Minogue czy Azaealia Banks. 

- Niesamowicie się cieszę, że moja muzyka trafia do coraz większej ilości ludzi, nie tylko do moich fanów, ale także do nowych grup - mówiła wokalistka w wywiadzie.

- Cieszę się też, że oryginał kawałka "Zabiorę nas" został zremiksowany w tak bardzo pozytywny i kolorowy sposób przez dj'a Basto - dodała najbardziej wyczekiwana gwiazda festiwalu. 

Nową muzyczną, ale i wizerunkową odsłonę Cleo możemy oglądać również w reklamach T-Mobile. Wszystko za sprawą najnowszej kampanii reklamowej z udziałem Polki, która okazała się niesamowitym hitem. 

- Ogromnie się cieszę, że to moje pięć minut mogę kontynuować z T-Mobile. Pokazuję teraz trochę inną siebie niż do tej pory, ale czuję że to dobry kierunek, to będzie mój rok - dodała na koniec.

A co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości.

Spot reklamowy utrzymany jest w dynamicznej konwencji i nawiązuje do stylistyki teledysków muzycznych. I tak jak w wideoklipach – jest kolorowo i energetycznie. Cleo kultowym samochodem DeLorean podróżuje na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi, a następnie odbiera telefon od Tomasza Kota, który w rytm najnowszego hitu wokalistki w niebanalny sposób objaśnia, że każdorazowe doładowanie konta kwotą minimum 25 zł premiowane będzie darmowymi gigabajtami!

I co wy na takie nowoczesne rozwiązanie?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ewkas
(Ocena: 5)
2016-02-23 15:59:45

re: CLEO I T-MOBILE ROZGRZEWAJĄ ZIMĘ!

cleo zaraża energią, pozytywna muza i w sumie fajne reklamy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
leopard
(Ocena: 5)
2016-02-22 17:51:02

re: CLEO I T-MOBILE ROZGRZEWAJĄ ZIMĘ!

Akurat tak się trafiło że byłam w Zakopcu wtedy :d mega festiwal, oby więcej takich :D Cleo dała konkret występ! Oby więcej takich akcji tmobile! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1