Celebrytki, które karierę zaczynały od seks-taśmy

17 Czerwca 2016

Droga do kariery podobno wiedzie przez łóżko. Dziś do zdobycia popularności potrzeba jednak także upublicznienia nagrań z łóżkowych igraszek.

Paris Hilton i Kim Kardasian

Sekstaśma niewątpliwe pomaga zwiększyć popularność i rozpoznawalność, choć czasem bywa upubliczniana bez zgody jej bohaterów. Tak stało się z nagraniem uwieczniającym wakacyjny wyjazd Pameli Anderson oraz jej ówczesnego męża Tommy`ego Lee, perkusisty zespołu Motley Crue. Film z igraszki słynnej pary na motorówce został skradziony z domu gwiazd i pojawił się w internecie w 1998 r.

Kochankowie pozwali do sądu firmę, która dystrybuowała erotyczny materiał. Na mocy ugody wzbogacili się o 1,5 mln dolarów. Po latach Pamela musiała tłumaczyć się z filmu przed dziećmi. „Wiecie, kiedy ja i wasz tata byliśmy razem, zwykliśmy nagrywać wszystko. Byliśmy nadzy, całowaliśmy się i robiliśmy inne przyjemne rzeczy” – relacjonowała rozmowę z synami.

Jedną z najsłynniejszych sekstaśm stał się film „One night in Paris”, czyli zapis upojnej nocy Paris Hilton i jej ówczesnego chłopaka – Ricka Solomona. Z nieoficjalnych informacji wynika, że dziedziczka fortuny hotelarskiej rodziny zarobiła do tej pory na filmie blisko 50 milionów dolarów, ale przede wszystkim zyskała ogromną popularność, stając się jedną z pierwszych globalnych celebrytek.

To było najbardziej bolesne doświadczenie w moim życiu. Tego nagrania nie upubliczniła jakaś przypadkowa osoba, tylko mężczyzna, z którym byłam przez kilka lat, którego bardzo kochałam i któremu ufałam. Byłam zdruzgotana i zszokowana. Straciłam wtedy wiarę w ludzi i od tamtej pory trudno było mi zaufać komukolwiek, szczególnie mężczyznom” – twierdzi po latach Paris Hilton i dodaje: „To dla mnie niezrozumiałe, że dziś dziewczęta celowo zamieszczają własne sekstaśmy w sieci, aby rozpocząć karierę. Powiem więcej: to żałosne i obrzydliwe.

Jednak zarówno wtedy, jak i dzisiaj mało kto wierzy Paris, że nagranie wyciekło do sieci całkowicie przypadkowo. Wszystko wyglądało bowiem na świetnie zorganizowaną akcję marketingową, która miała wypromować Hilton. I tak też się stało.

Przedsiębiorcza mama

Gdy Paris Hilton zajmowała miejsce na celebryckim tronie, za jedną z jej najbliższych przyjaciółek uchodziła córka słynnego adwokata gwiazd, Roberta Kardashiana. Jednak już w 2007 r. światło dzienne ujrzał film, który sprawił, że Kim zyskała równie dużą popularność, co Hilton, a z czasem ją zdystansowała, stając się najbardziej rozpoznawalną celebrytką świata.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz