Baby by Ann: Lewandowska wystartowała dzisiaj z nowym blogiem!

04 Maja 2018

Nowa platforma parentingowa już dostępna.

Baby by Ann

Macierzyństwo to piękny czas w życiu każdej kobiety. Zmienia ono całkowicie spojrzenie na otaczający świat. Jest to również okres, który stawia mamy w obliczu wielu nowych wyzwań. Wyzwań związanych także z wyborem właściwych i przede wszystkim bezpiecznych produktów dla swojego dziecka. Nowa platforma parentingowa Baby by Ann została stworzona właśnie z myślą o mamach i ich pociechach. Co dokładnie będzie można na niej znaleźć?

Baby by Ann to miejsce od mam dla mamy! Projekt został stworzony przez Annę Lewandowską i jej przyjaciółkę Ewę Puchowską. Obie są mamami, dlatego ich celem było udostępnienie miejsca, gdzie będzie można znaleźć nie tylko praktyczne porady dotyczące macierzyństwa, ale również wiele sprawdzonych produktów dla dzieci.

Czym więc jest Baby by Ann? To blog na którym znajdą się m.in. lajfstajl oraz specjalistyczne artykuły z zakresu macierzyństwa, stworzone przez współpracujących z platformą ekspertów. Jednak to nie wszystko. W połowie maja na blogu zostanie uruchomiony również sklep, w którym będzie można kupić szereg produktów dla dzieci. Założycielki postawiły na starcie platformy głównie na polskie marki m.in.: coodo, bimbla, ohmess czy mallino oraz wiele innych.

- Zależy nam na tym, aby promować to, co dobre dla naszych dzieci. Co łączy produkty, które rekomendujemy? Przede wszystkim jakość. Wszystkie wykonane są z naturalnych materiałów, w 100 proc. bezpiecznych dla dziecka. Od samego początku było to naszym głównym założeniem. Chcemy polecać mamom produkty, które same kupiłybyśmy naszym dzieciom – dodaje Ewa Puchowska.

Misją całej platformy jest nie tylko umożliwienie zakupu bezpiecznych i sprawdzonych produktów, ale przede wszystkim wsparcie mam, które będą mogły znaleźć tu wiele cennych porad.

„Każda z nas jest inna. Mamy różne doświadczenia i problemy, jednak jest jedna rzecz, która nas łączy. Troska o dobro naszych dzieci. Dlatego Baby by Ann to miejsce od nas dla Was. Miejsce, do którego, będziecie miały ochotę wracać i wspólnie z nami tworzyć społeczność świadomych mam, które chcą dla swoich dzieci jak najlepiej.” – dodaje Anna Lewandowska.

Hasłem wiodącym projektu jest: „Mamy dla mamy! wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci”, bo jak podkreślają założycielki, to właśnie od rodziców zależy w jakim świecie będą dorastać i żyć ich pociechy.

Więcej informacji: www.babybyann.com

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 16:54:33

Tępe, głupie cipsko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 09:59:39

Czy nikt nie widzi głupoty tych „blogów”? Baby by Ann to aż boli...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-04 15:37:31

ja to ją podziwiam, serio. Mogłaby nic nie robić, a ciągle ma nowe pomysły

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-05 00:12:47

ma ludzi od pomysłów, ona jest głupia jak but

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1