Zniesmaczony fan do Anny Lewandowskiej: „Bez stanika po ulicy? Nieładne ma pani piersi”

12 Maja 2018

I znowu afera.

Anna Lewandowska

„Za chwilę zacznie wyskakiwać z lodówki!”, „Za dużo jej wszędzie!”, „I znowu ma nowy biznes” – takie komentarze najczęściej pojawiają się w Internecie pod artykułami na temat Anny Lewandowskiej. Fani zarzucają jej „nadaktywność”, ale… przy okazji krytykują inne WAGs, że jedyne, co robią, to wydają pieniądze swoich bogatych partnerów. Gdzie w tym wszystkim logika? Trudno stwierdzić.

Lewandowska podała przepis na jaglankę. Fanki znowu się wściekły

Nieprzychylne wpisy pod adresem Anny Lewandowskiej pojawiają się właściwie za każdym razem. Poda przepis na dietetyczne pączki – źle. Zaproponuje ćwiczenia z maluchem – jeszcze gorzej. Ostatnio dostało jej się jednak… za brak stanika.


Spore zniesmaczenie wywołało zdjęcie fit-mamy, na którym widać, że pod bluzkę nie założyła stanika. Choć wiele kobiet nosi się w ten sposób, zwłaszcza przy ubraniach odkrywających ramiona, Lewandowska została za to mocno skrytykowana.

Jeden z jej followersów z przekąsem zapytał: „Bez stanika po ulicy?”, inny dodał: „Nieładne ma piersi Pani Ania”. Kolejny stwierdził natomiast: „Bez stanika! Jak być wolnym to na całego!”.

Was też brak bielizny akurat na tym zdjęciu tak bardzo szokuje?

 

 

Być może wróciłeś po długim weekendzie, z krótkich wakacjach, w lesie, z rodzina na Mazurach czy tez byłeś w innym wspaniałym miejscu️. Może znajdziesz chwilę na moją dzisiejszą refleksje, w przerwie w pracy (wiem, wiem... to będzie „długi” tydzień po takim weekendzie). Daj znac! No limit! Te setki informacji w Internecie pod tytułem: „pokaż swoją ukrytą moc”, „zmień coś w swoim życiu”, itd. To zdania, które często rzucane są na wiatr, bez głębszego przemyślenia. Przecież teraz każdy może być motywatorem, czy też coachem… Trener powie Ci teraz, że Twoim limitem jest niebo! A Ty pewnie z przekąsem odpowiesz, że Twoim limitem są problemy w pracy, sprzeczki z mężem, czy też zepsuty komputer… Nie nakręcaj się negatywnie i zamiast tego pomyśl, jak możesz odczarować pochmurną codzienność. Nie ma na to żadnego zaklęcia, nie pstrykniesz palcami i nie rozsypie się magiczny pył. Nie nakręcaj się. SPOKÓJ i RÓWNOWAGA to dobry doradca. Gdy popełnisz błąd, wykorzystaj go, aby się douczyć. Gdy za dużo weźmiesz na głowę, zrób sobie przerwę. Gdy zaczniesz zarzucać innych tysiącem pomysłów, to pomyśl, czy nie powinieneś zwolnić. Gdy zbyt się starasz, to zastanów się, czy to jest spójne z Twoim wyznaczonym celem. Pośród codziennych obowiązków nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na całkowite oddanie tylko jednej sprawie. Postarajmy się dzielić czas i decydować o priorytetach. Dużo spokoju! szczególnie w tym zwariowanym tygodniu po długim weekendzie ... No limit! You can find hundreds of information on the Internet under the title: "show your hidden power", "change something in your life", etc. These are sentences that are often blown up without any further thought. When you make a mistake, use it to learn. If you take too much on your shoulders, take a break. When you overcrowd people with a thousand ideas, think about whether or not you slow down . When you try too hard, think about whether it is consistent with your goal. Let's try to share time and decide on priorities #annalewandowska #healthyplanbyann #motivation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-12 19:34:04

Ciekawe czy jego falus taki piękny. Chociaż nie chciałabym wiedzieć, bo skoro przyczepia się do ludzi o pierdoły to pewnie sporo mu tam brakuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-12 17:31:38

Po prostu, pani Ania, wybiegając w pospiechu na ulicę, zapomniała założyc piersi.No cóż, każdemu sie może zdarzyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-05-12 15:16:02

Większym problem niż biust Lewandowskiej jest fakt, że ten "piękny" fan chodzi z takim ryjem po ulicy i nawet go zakryć nie może.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-12 12:57:05

Po co te głupie emotikony co drugie zdanie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aldona
(Ocena: 5)
2018-05-12 11:56:40

Normalne piersi. Jakby zrobila sylikony, to też by skrytykowali. Tak zle i tak niedobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-12 10:22:09

Wygląd jak wygląd ale czy ktoś czytał ten wpis? Ten bełkot - słowna biegunka- trudno zrozumieć...kogoś to serio „motywuje”? Czy ludzie naprawdę przestają już samodzielnie myśleć i dostrzegać absurdy, bzdury?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-12 12:17:11

otóż to, jeszcze śmieje się z samej siebie, nie wiedząc o tym "teraz każdy może być trenerem, coachem [a może chodziło o kołocz śląski?]"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Stara baba
(Ocena: 5)
2018-05-12 15:18:45

Lewandowska zawsze tak bełkocze. Od dawna twierdzę, że powinna zatrudnić kogoś do redagowania tekstów. Po prostu kobieta nie ma żadnego talentu do języków - jej angielski też jest słabiutki, a niemiecki tylko, jak twierdzi, "rozumie". Po tylu latach mieszkania w Niemczech to rzeczywiście sukces.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do Stara Baba
(Ocena: 5)
2018-05-12 19:37:15

Jeżeli nie planuje osiedlić się w Niemczech to po co miałaby się uczyć tego języka? W wielu miejscach dogada się po angielsku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-12 08:34:17

Ja często chodzę bez stanika i szczerze mam to głęboko w dupie czy kogoś to razi. Mnie jest tak najwygodniej ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-12 07:09:50

Jakies takie małe stożkowate pizdryki. Może w innej bluzce, lub sukience to w miarę wygląda, ale tutaj niekorzystnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-12 07:00:26

To nie pierwszy artykuł o Annie Lewandowskiej, który pisze chyba jej fanka! Obiektywizmu życzę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-12 09:23:29

Przecież to prawda! Czepiają się Lewandowskiej że ciągle tworzy coś nowego, a później komentuja inna żonę piłkarza że tylko wydaje kasę na torebki za 20 tyś € leży i pachnie. To jest właśnie polskie społeczeństwo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-12 06:29:21

Bez przesady... Na zdjęciu może i widać ale gdybym ją minęła na ulicy to nawet bym nie zauważyła. Niech sobie chodzi jak chce nie obchodzi mnie to

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz