Agnieszka Radwańska skomentowała swój ślub!

24 Lipca 2017

Co napisała na temat sobotniej imprezy?

Agnieszka Radwańska ślub

W sobotę Agnieszka Radwańska powiedziała sakramentalne „tak” swojemu wieloletniemu partnerowi, Dawidowi Celtowi. 28-letnia tenisistka wzięła ślub w kościele oo. Paulinów na Skałce w Krakowie. Potem weselnicy bawili się w podkrakowskich Tomaszowicach i to właśnie tam państwo młodzi wykonali taniec, o którym w niedzielę mówiła cała Polska.

Przypomnijmy: Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta to hit Internetu!

Zarówno uroczystość w kościele, jak i impreza weselna musiały być bardzo udane, ponieważ szczęśliwa tenisistka skomentowała całe wydarzenie w krótki, aczkolwiek wymowny sposób: „The happiest day of my life!!!!!!!!!!!!!! Najszczęśliwszy dzień w życiu!!!!!!!!!!!!”.

Przypomnijmy tylko, że Agnieszka wyszła za mąż w przepięknej kreacji projektu Agnieszki Maciejak. Suknia nawiązywała swoim krojem do najlepszych projektów Diora z lat 40. i 50. Kropką nad „i” był połyskujący welon oraz przezroczyste pantofelki Christiana Louboutina.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Młodej Parze!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-24 17:51:53

Ta sukienka jest po prostu brzydka, wygląda na niedokończoną a po drugie powoduje że Agnieszka wygląd nieproporcjonalnie, gdy jedna dziewczyna napisała w sumie to co ja wyżej, to wszyscy zwyzywali ją od wieśniaczek. Serio, wszystkim podoba się coś co ubiera "znana" osoba bo tak wypada czy jak?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1