9 sypialni, 12 łazienek, sala kinowa... Tak mieszka Jennifer Lopez!

27 Marca 2015

`Pokaż mi swój dom, a powiem ci kim jesteś` - ta zasada idealnie wsprawdza się w przypadku gwiazd...

Jenifer Lopez house

Każdy wie, że Jennifer Lopez znana jest z miłości do luksusu. Kocha bajecznie drogie ubrania, biżuterię i samochody, dlatego nie dziwi nas, że jej dom również ocieka luksusem. Jedna z jej posiadłości położona na zamkniętym osiedlu Hidden Heels w Hrabstwie Los Angeles, doskonale odzwierciedla gust Latynoski.

9 sypialni, 12 łazienek, sala kinowa, studio nagrań, winnica, 4 garaże to tylko niektóre z licznych pomieszczeń zaprezentowanych w amerykańskim magazynie wnętrzarskim Veranda. Niemal w każdym pokoju znajdziemy kryształowe żyrandole, kominki i duże, wygodne kanapy. Oczywiście na zewnątrz nie zabrakło basenu z jacuzzi, ogromnego tarasu i perfekcyjnie wypielęgnowanych trawników, którymi na co dzień zajmują się ogrodnicy. Warto dodać, że Jennifer kupiła ten dom w 2010 roku, a następnie oddała go w ręce dekoratorki wnętrz Michelle Workman, dzięki której posiadłość nabrała charakteru. Jego wartość wyceniono na 10 milionów dolarów.

Zobacz, jak mieszka Jennifer Lopez!

 

 

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

emka
(Ocena: 5)
2015-03-31 12:28:04

re: 9 sypialni, 12 łazienek, sala kinowa... Tak mieszka Jennifer Lopez!

To się nazywa Hidden Hills a nie Hidden Heels... gratuluje redakcji...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2015-03-27 13:48:29

re: 9 sypialni, 12 łazienek, sala kinowa... Tak mieszka Jennifer Lopez!

Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił.  List do Efezjan, rozdział 2, wersety 8-9 Ludzie! Czytajcie Biblię! Tam jest wszystko napisane! Sami siebie pakujecie do piekła! Nie jesteście zbawieni przez UCZYNKI! Nawet ten, kto nikogo nie zabił może iść do piekła, bo nie jesteśmy zbawieni z UCZYNKÓW i bycia DOBRYM CZŁOWIEKIEM, tylko DOBRY JEST BÓG! Tak mówi BIBLIA! Jeśli podważasz autorytet Biblii, to na czym opierasz swoją wiarę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1