10 najbardziej zoperowanych gwiazd (Dużo nieznanych zdjęć!)

01 Sierpnia 2014

Stopień oszpecenia ich twarzy jest przerażający.

zoperowane gwiazdy

Wśród ludzi dysponujących dużo większymi niż przeciętne dochodami, zauważyć można dziwną prawidłowość - silne przekonanie, że przelanie na konto kliniki chirurgicznej kilkuzerowej kwoty w jakiś magiczny sposób zatrzyma upływ czasu. Trzeba być ślepcem, żeby nie dostrzec także innej zasady - zwykle po pierwszym w miarę udanym zabiegu, przychodzi apetyt na drugi. Po nim na kolejny. A następne są zwykle obsesyjnymi próbami ratowania tego, co zostało z twarzy. Przypomina to nieco robienie rzeźby z mydła przez siedmiolatka - dziecko stara się, żeby obie strony były symetryczne, więc przycina, docina, wyrównuje, aż zostaje mu w dłoni marny okruszek.

Zwykle flirt ze skalpelem zaczyna się niewinnie. Czasami do pierwszych, nieśmiałych poprawek nawet nie jest on potrzebny, bo wystarcza igiełka, przez którą przepływa kwas hialuronowy albo botox. Z czasem efekty inicjacyjnych zabiegów przestają cieszyć, a odbicie w lustrze nie przyprawia już o zawrót głowy. Wtedy pora na telefon do ukochanego doktora i wybawcy z prośbą o kolejną konsultację - rzecz jasna pilną, bo czas leci, a buzia wymaga jeszcze tylu poprawek!

Kto przesadził? Komu zabawa z własnym ciałem wymknęła się spod kontroli? Oto 10 bardziej i mniej znanych gwiazd, które już przekroczyły lub za chwilę przekroczą to, co zwykliśmy nazywać "granicami rozsądku".

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-04 15:37:30

re: 10 najbardziej zoperowanych gwiazd (Dużo nieznanych zdjęć!)

jak można wydać hajs po to, żeby się oszpecić? Jackson wygląda jak jej brat...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-01 08:04:52

re: 10 najbardziej zoperowanych gwiazd (Dużo nieznanych zdjęć!)

a takie były ładne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1