„Jeden po drugim mnie gwałcił. Traciłam przytomność, więc cucili mnie w wodzie”. Czy istnieje sprawiedliwa kara za to, co spotkało Polkę w Rimini?

09 Września 2017

Oto prawdziwe szczegóły tragedii, która się wydarzyła.

gwałt w Rimini

Nadal nie przebrzmiało echo wydarzeń w Rimini, gdzie napadnięto parę Polaków oraz transseksualistkę z Peru. Polka i Peruwianka zostały brutalnie zgwałcone przez czterech mężczyzn, natomiast mężczyznę pobito.

W poprzednim tygodniu we włoskim dzienniku „La Repubblica” ukazały się zeznania Polki. Kobieta miała rzekomo mówić, że dobrze wspomina Rimini, chętnie tam wróci i nie chce się mścić. „La Repubblica” opublikowała także krytyczny komentarz dotyczący wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. Dziś wiemy, że to nie była prawda. Internauci od razu zorientowali się, że coś jest nie tak, bo która ofiara gwałtu miałaby ochotę wracać do miejsca, w którym została tak bardzo skrzywdzona? Udało się jednak dotrzeć do prawdziwej relacji. Opublikował je inny włoski dziennik - „Corriere della Sera”. Jego pracownicy powołują się na zeznania Polki złożone włoskim śledczym. Obecny był przy tym polski tłumacz.

Zobacz także: Para zaatakowana w Rimini do tej pory nie udzieliła ŻADNEGO wywiadu? Włoska gazeta... zmyśliła słowa ofiar!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

PodpisHeh
(Ocena: 5)
2017-09-16 22:10:29

Hmm, clickbite dla zboli?

No a gdzie te zeznania i szczegóły? Clickbajtowy tytuł dla przyciągnięcia podjaranych zboli :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-11 07:35:41

Jeb.ac brudasów!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-09 11:14:35

jebane dzikusy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1