Książę Louis z bliska. Zobacz pierwsze oficjalne zdjęcia małego księcia!

06 Maja 2018

Brytyjska rodzina królewska opublikowała je na Facebooku.

książę Louis

Przypomnijmy - 23 kwietnia 2018 roku w godzinach porannych księżna Cambridge udała się do szpitala, gdzie kilka godzin później urodziła swoje trzecie dziecko. Kate i William zostali rodzicami syna. Mały książę ważył 3,85 kilograma, a poród odbył się bez żadnych komplikacji.

Zobacz również: Internautki kontra księżna Kate. „Normalna kobieta nie wygląda tak kilka godzin po porodzie!”

Tego samego dnia wieczorem szczęśliwi rodzice pojawili się przed londyńskim szpitalem, aby przedstawić światu swojego potomka - piątego w linii sukcesji do brytyjskiego tronu (przed nim jest dziadek - książę Karol, ojciec - książę William, starszy brat - George i siostra Charlotte).

Cztery dni później ujawniono jego imię - Louis Arthur Charles z Cambridge, Jego Królewska Wysokość książę Zjednoczonego Królestwa.

Dziś możemy zobaczyć małego księcia z bliska. Na profilu brytyjskiej rodziny królewskiej na Facebooku opublikowano dwa zdjęcia Louisa wykonane 3 dni po jego narodzinach. Na jednym towarzyszy mu siostra, księżniczka Charlotte. Fotografie wykonała ich mama, księżna Kate.

Zobacz również: To już oficjalne: ZNAMY IMIĘ trzeciego dziecka Kate i Williama!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-06 17:18:31

Ale czemu ma nas to interesowac... Bobas, jak bobas i co z tego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-06 17:35:13

No właśnie, zwłaszcza że my Polacy przecież nie gęsi i też mamy swoje Royal Baby i to nie byle jakie bo by Ann :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-06 18:24:59

Taaak, niezwykłe Royal Baby mamy, bo nie mające nic wspólnego ani z arystokracją, ani z rodem królewskim, ale tak maksymalnie royal, ze wszystkim kapcie z nóg spadają... Zwłaszcza czytelnikom szmatławców, cóż tu też zaczyna się podobnie szmatławy klimat.No,ale jeśli by Ann, to ja nie mam więcej pytań. Nic, tylko pokłonić się dziecięciu, mamusię ukoronować na władczynię jakiegoś kraju, bo nie Polski, po czym obwołać kopacza piłki nożnej księciem małżonkiem, a potem już pójdzie... Ależ nam będą w świecie zazdrościć takiej pary królewskiej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
papilota
(Ocena: 5)
2018-05-06 20:01:47

A no dlatego że to nie jest zwykły 'bobas' jak Twoje czy kogokolwiek dziecko tylko mały książe a możliwe że przyszły król UK. Poza tym jest słodki tak jak i reszta rodzeństwa;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1