ISIS zgotowało im piekło. „Mój właściciel zmuszał mnie do seksu nawet 6 razy dziennie”

27 Lipca 2017

Wstrząsające wyznania nastolatek gwałconych przez bojowników Państwa Islamskiego.

porwania kobiet

Niejedno już słyszałyśmy o okrucieństwie tzw. Państwa Islamskiego. Jego członkowie mają na koncie morderstwa, grabieże, tortury oraz gwałty. Dzięki kobietom, którym udało się uciec z niewoli, możemy poznać szczegóły tego piekła. Zaznajamiając się z ich wspomnieniami, trudno nie zadać sobie pytania, jak człowiek człowiekowi może wyrządzić taką krzywdę?

Portal wp.pl opisał historię kilku młodych kobiet. Wszystkie przebywały w niewoli bojowników Daesz (Państwo Islamskie – red.) Im udało im się wyjść na wolność, ale wiele dziewczyn nie ma tyle szczęścia. Co dziś chciałaby nam przekazać ofiary islamskiego terroryzmu? Portal wp.pl przytacza najbardziej szokujące wypowiedzi.

- Pamiętam tylko krzyki i płacz. Wszyscy głodowali dookoła. Nikt nas nie karmił. Któregoś dnia widziałam 40-letniego mężczyznę, który wyciągał z celi 10-letnią dziewczynkę. Ona tak głośno płakała. Nigdy tego nie zapomnę. Słyszałam tylko: "Mamo, mamo!". A jej mama nie mogła nic zrobić – opowiada Ekhlas

Zobacz także: Kim są kobiety, które przechodzą na islam?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-27 11:23:39

A czy to nie na tej stronce promuje się modę na przyjmowanie tzw. uchodźców? Przecież wśród tych dzikusów są też (a może przede wszystkim) te chvje z ISIS.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-27 08:32:10

jeb.ać brudasów. To nie są ludzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1