Magdalena Żuk NIE ZOSTAŁA zgwałcona przed śmiercią! Co naprawdę wydarzyło się w Egipcie?

26 Października 2017

Nowe ustalenia dotyczące śmierci Magdaleny Żuk w egipskim kurorcie. Prawda czy zamiatanie pod dywan?

Magdalena Żuk

Śmierć Magdaleny Żuk była wydarzeniem, które najbardziej wstrząsnęło opinią publiczną w tym roku. Piękna blondynka wyjechała kilka miesięcy temu do Egiptu i już nie wróciła z niego żywa. Na ten temat pojawiło sie mnóstwo spekulacji. Aktywni okazali się zwłaszcza internauci, którzy snuli teorie spiskowe. Równocześnie w Egipcie trwała sekcja zwłok z udziałem polskiego patomorfologa oraz prokuratora. Po przetransportowaniu ciała do Polski odbyła się kolejna. Przez wiele tygodni czekaliśmy na wyniki i wreszcie pojawiły się wnioski prokuratury. Przeczą one wszystkim teoriom spiskowym...

Nie było gwałtu, śladów przemocy ani intrygi – oto informacje, które pojawiły się w „Fakcie”. Dziennik dotarł do osoby znającej kulisy śledztwa. Powiedziała ona, że pobrany materiał biologiczny nie wskazuje na popełnienie gwałtu. Na ciele zmarłej nie odnaleziono żadnych oznak przemocy, a jedynie obrażenia typowe dla upadku z dużej wysokości. To sprawiło, że śledczy skupili się na innym wątku – chorobie psychicznej. Wskazują na nią ślady leku psychotropowego we krwi. Jest on stosowany m. in przy takich chorobach jak depresja czy schizofrenia.

- Chodzi o jeden z tak zwanych leków przeciwpsychotycznych, substancję stosowaną przy leczeniu psychoz, schizofrenii, ale czasem również w przypadku depresji - ujawnia w tabloidzie osoba, orientująca się w kulisach śledztwa. Materiał biologiczny, pobrany z ciała kobiety nie wskazuje na to, by padła ofiarą gwałtu. Potwierdziły to dwa zespoły polskich biegłych – podaje „Fakt”.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
(Ocena: 5)
2017-10-28 23:08:15

A kto wierzy w ogóle co piszą w tej kłamliwej gazecie FAKT ?????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 16:43:59

Może i bym uwierzyla ale nie po tym filmiku sprawa zamieciona pod dywan.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 14:24:44

to jest straszne, że ta sprawa nadal nie jest rozwiązana

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1