„Sylwester z Andrzejem Dudą” wymknął się spod kontroli? (Masa obrazoburczych postów)

23 Grudnia 2016

Wydarzenie na Facebooku odbija się coraz szerszym echem w Internecie. Będą z tego kłopoty?

sylwester facebook

„W tym roku będziemy obchodzić mentalnie kolejny sylwester z naszym wspaniałym prezydentem! Dziękujemy, że jest Pan z nami!
Posty które mogą urazić będą usuwane, a w przypadku spamu takimi osoby publikujące będą banowane (za obrażanie prezydenta - BAN bez możliwości ponownego powrotu na wydarzenie).
P.S. Staramy się jak możemy by na grupie panował porządek, ale nie możemy zrobić wszystkiego - jak widzisz jakiś post który uważasz za niepasujący, taki który może urazić osobę fizyczną - daj znać administratorowi!” – czytamy na stronie wydarzenia „Sylwester z Andrzejem Dudą”. Wszystko wskazuje jednak na to, że zabawa nieco wymknęła się spod kontroli, a obrazoburczych postów przybywa tam w lawinowym tempie.


„Najsmutniejszy kot świata” został wreszcie adoptowany! Już po godzinie zmienił się nie do poznania… (FOTO)

Wpisy, o których mowa, najczęściej odnoszą się do gwiazd lub instytucji, które rzekomo pojawią się na sylwestrze z prezydentem. Konta tych osób i firm są oczywiście nieprawdziwe (na tym polega zabawa), a posty nawiązują do ich słabych stron, wpadek lub życiorysu. O ile wpis Rudego Konfidenta z „Blok ekipy” („A co tu się wyprawia? Zaraz dzwonimy do pjokuhatury”) czy Telewizji Polsat („Wyemitujemy relację z wydarzenia, oczywiście z KRÓTKĄ PRZERWĄ na reklamy”) są zabawne, o tyle wpis Magika, nawiązujący do jego samobójstwa („Skoczę po wódkę”) wydaje się już przekroczeniem pewnych granic.


Wybrałyśmy kilka postów, które są najbardziej obrazoburcze. Myślicie, że kogoś to śmieszy?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-25 03:09:04

co to jest obrazoburczych?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-23 10:32:18

Ty konfidencie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-23 09:45:31

Mhm, natrafiłam czytajac wpisy na jeden niby terrorysty z Berlina który był bardzo niestosowny zwłaszcza że od tragedii nie minął nawet tydzień!!! Ten post dotyczył zamordowanego kierowcy i osób które zginęły. Zgłosiłam go na facebooku po czym nazajutrz dostałam odpowiedz ze nie dopatrzyli się niczego niestosownego i go nie usuną...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1