W USA aborcje są legalne, ale wprowadzono nowe prawo: Przed zabiegiem kobieta musi...

12 Lutego 2012

Dobry pomysł czy manipulowanie uczuciami?

aborcja

Zobaczyć płód na monitorze USG i wysłuchać bicia jego serduszka... W USA usuwanie ciąży jest legalne. Aby jednak pomóc kobietom podjąć bardziej świadomą decyzję, władze niektórych stanów wprowadzają dość kontrowersyjne przepisy. W Teksasie czy w Oklahomie wszystkie matki, które chcą poddać się zabiegowi aborcji muszą najpierw odbyć wizytę u ginekologa, podczas której lekarz wykona wspomniane wyżej badanie.

W trakcie badania kobieta ma obserwować, jak porusza się płód. Musi zobaczyć jego główkę, rączki i nóżki oraz wysłuchać bicia serduszka maleństwa. Jeżeli pacjentka nie chce patrzeć w monitor, ginekolog ma obowiązek szczegółowo opisać jej wszystko, co widzi. Dopiero po takim doświadczeniu przyszła matka może zadeklarować, że na pewno chce usunąć nienarodzone dziecko – informuje Gazeta Wyborcza.

Szokujący przepis wzbudził oburzenie środowiska lekarskiego. Wielu specjalistów twierdzi, że wykonywanie takich kroków, to nic innego jak manipulowanie uczuciami pacjentki. Do sądu w Teksasie wpłynął nawet wniosek nawołujący do zniesienia absurdalnego według wielu przepisu. Wymiar sprawiedliwości odrzucił jednak wszystkie skargi. Niewykluczone, że już niedługo kontrowersyjna ustawa będzie obowiązywała w całym kraju.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Nocna PROHIBICJA w Polsce: Po 22:00 nie kupisz już alkoholu - koniec monopoli 24h/d!

Nadchodzi trudny czas dla sklepów monopolowych.

Rośnie liczba TAJEMNICZYCH zaginięć dzieci w Polsce - są uprowadzane przez handlarzy organów?

KTO ZA TYM STOI?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (245)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-03 12:11:31

tylko Lucyfer mógł wymyślić coś takiego jak zabicie dziecka w łonie matki ... myślę iż wielu tu spłyca zdecydowanie sprawę do pieniędzy lub niekompetencji polityków ... kiedy przyjmiemy do wiadomości oczywisty fakt iż satanizm jest religią elity zarówno amerykańskiej jak i europejskiej , jasne staje się iż promocja aborcji ma wymiar duchowy ... w Starym Testamencie Bóg jasno mówi o tym jak obrzydliwi są ci którzy przeprowadzają dzieci przez ogień do Molocha ... czyli palą je żywcem na ofiarę dla lucyferycznego bożka ... dziś rozmiar bestialstwa jest dużo większy oto łono matki staje się miejscem zagłady małego człowieka , a cudowny dar życia jest na równi z niedopałkiem papierosa ... oczywiście możemy się temu przeciwstawić angażując się np w akcje duchowej adopcji dziecka poczętego ... wielu może uznać mnie za oszołoma , jeśli tak to poczytajcie sobie o loży Skull&Bones , o Bohemian Grove ... o założeniach klubu rzymskiego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-07 16:15:23

ale żenua mam nadzieje że te kobiety nie dadzą sie zmanipulować, najpierw ogądająi słuchą bicia serca a potem będą musiały wysłuchiwać ryków i tych nie chcianych kreatur ;/ kobiety nie dajcie się

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-02 14:00:22

Proszę zobaczyć jak NAPRAWDĘ wygląda zabijanie nienarodzonych dzieci i dopiero później proszę się wypowiadać na ten temat. Poucinane ręce, nogi, zakrwawione pocięte małe ciałko... nie jestem jakimś religijnym fanatykiem czy coś w tym stylu, ale proszę to najpierw zobaczyć na własne oczy a dopiero później zabierać głos.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2017-04-27 23:56:37

Glupoty gadasz! Wspolczenie aborcja to urodzenie martwego plodu. Wiec sie ogranij, zle filmy proboszcz Tobie puszczal!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-02 13:51:18

" O TYM CZY USUNĄĆ CIĄŻE POWINNA DECYDOWAĆ KOBIETA!!!!! " - - - dziecko nie jest niczyją własnością. To przecież człowiek więc jak można mieć prawo zabić to życie? To jest chore! Bardzo dobrze, że wprowadzono taki przepis. Usuwanie ciąży to nie jest wyrzucanie skórki po bananie do śmieci. To zabijanie ludzkiego życia i kobieta powinna być tego w pełni świadoma. Niech najpierw zobaczy, że to co rozwija się w jej brzuchu to mała istota ludzka a nie przedmiot. Dopiero wtedy niech decyduje czy chce zabić swoje dziecko...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
lola
(Ocena: 5)
2017-01-24 20:02:33

KOBIETA czyli nie matka !!!! nie odbierajmy głosu OJCU może mężczyzna który jak to nazywacie teraz kopuluje uprawia seks bo widzę że słowo miłość też już się zatraca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-23 22:18:19

Jak widze wpisy iż każda kobieta ma prawo decydować czy zabić dziecko nie narodzone czy nie to rownie dobrze mozna zazwolic na zabijanie urodzonych dzieci,ludzi bo kazdy przeciez ma prawo postepowac zgodnie z wlasnym sumieniem..... Niezle bzdety !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-13 00:28:26

O TYM CZY USUNĄĆ CIĄŻE POWINNA DECYDOWAĆ KOBIETA!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-03-15 12:49:47

A czy tam jest napisane ze nie może decydować ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
zosia
(Ocena: 5)
2017-01-24 20:05:11

podejmowanie decycycji nawet tych ZŁYCH to zawsze "samodzielne myślenie"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-18 17:10:17

Zobacz www.youtu.be/u4DnAlztI4g

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-23 12:25:45

Człowiek ma naturalny odruch niemordowania drugiego człowieka. Odruch ten można łatwo zniszczyć poprzez odmawianie człowieczeństwa, także dziecku w łonie matki, poprzez rozpowszechnianie prawa do aborcji, poprzez agitacje proaborcyjną, poprzez przedstawianie aborcji jako normalnej, wręcz fizjologicznej sprawy. W ten sposób zmienia się mentalność ludzi, wypacza sumienie; to jest manipulacja. Czyj to jest interes? Jednymi z zainteresowanych są bogate firmy farmaceutyczne, kliniki aborcyjne. To jest czysty pieniądz. Firmy te promują antykoncepcje, edukację seksualną (gdzie nacisk jest na technikę współżycia a nie na miłość i odpowiedzialność), wspierają działalność organizacji proaborcyjnych promujących też rozwiązłość, jawny homoseksualizm, wolne związki bez zobowiązań, bezwzględną wolność. Istnieje czysty rachunek: ludzie uwikłani w rozwiązłość, pornografię, homoseksualizm, wolne związki, itp., to ludzie którym będą potrzebne prezerwatywy (bo np. AIDS), antykoncepcja, a to są duże pieniądze. Im więcej takich ludzi, im więcej zmanipulowanej młodzieży, tym więcej pieniędzy. A co zrobić gdy kobieta zajdzie nieoczekiwanie w ciążę? Jest na to rozwiązanie: odebrać człowiekowi w okresie płodowym człowieczeństwo, nazwać bezkształtnym płodem, masą komórek, żeby młodą matkę i ojca sumienie nie gryzło. I wystarczy wprowadzić hasło „mój brzuch moja sprawa”, nazwać chrześcijan, organizacje pro-life oszołomami, homofobami, ciemnogrodem. I dokonać aborcji (i aby nie nazwać tego zabijaniem), która też kosztuje. Ich nie interesuje los kobiety, rodzina, dobro i zdrowie społeczeństwa. Ich interesują zyski, i tylko zyski, wynik ekonomiczny, wzrost. JESTEŚMY MANIPULOWANI, ZASTRASZANI, OSKARŻANI przez media, reklamę, koncerty itp., od pojedynczego człowieka, poprzez rodzinę, społeczeństwo, partie, aż po rządy państw. Taki jest nacisk na rządy, instytucje, że te nie bacząc na LOGIKĘ i PRAWO MORALNE, SUMIENIE ustanawiają okresy w życiu człowieka w którym można go ZABIĆ. Konsekwencje są daleko idące – eutanazja, eugenika, które są już powoli wprowadzane, gdzie interes mają tym razem spaczone rządy, firmy ubezpieczeniowe. Na tym nie koniec. I pytam, kto chce nas zniszczyć, zdeprawować? KTÓŻ JAK BÓG, który stworzył człowieka ma prawo go do siebie powołać i nikt inny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-22 22:02:36

w Polsce prawo dopuszcza aborcję w 3 przypadkach i niech tak zostanie człowiek powinien być świadomy tego że ilekroć uprawia sex może dojść do zapłodnienia i trzeba liczyć się z konsekwencjami.a jak tylko chcesz przyjemności to polecam wibrator!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-21 14:05:18

Kiedy człowiek staje się człowiekiem? w którym dniu, tygodniu, trymestrze? Jaka chwila życia tej istoty stanowi aby można było nazwać CZŁOWIEKIEM? Kiedy można zabić ten Organizm? Czy Prawo ma prawo o tym stanowić? Dlaczego na świecie są podane różne okresy możliwości zabicia tego Organizmu, czy prawo nie jest pewne swego prawa. TO WSZYSTKO NIE MA SENSU. Jezeli decydenci nie wiedzą kiedy dokładnie człowiek staje się człowiekiem, TO SĄ WINNI ŚMIERCI NIEWINNYCH LUDZI!. Jeżeli matka i ojciec mordują własne dziecko, zgodnie z "prawem", które nie określa kiedy człowiek staje się człowiekiem, TO przy takim "prawie" możemy za chwilę wzajemnie się POZABIJAĆ. Takie "prawo" stosowali naziści wobec Żydów, Cyganów, Słowian. Konsekwencje wszyscy znamy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz