YouTuber odwiedził las samobójców i pokazał WISIELCA! Zwłoki zobaczyło kilka milionów widzów...

03 Stycznia 2018

O tym nagraniu jeszcze długo będzie głośno.

Logan Paul

Nie od dziś wiadomo, że niektórzy ludzie są w stanie zrobić wiele, by wzbudzić zainteresowanie. Niekwestionowanymi mistrzami w tym temacie są blogerzy i vlogerzy, którzy dla popularności sprzedają resztki swojej prywatności. Bez skrępowania pokazują i mówią o imprezach, seksie, związkach, rodzinie, chorobach, ale jeden temat do tej pory pozostawał dla nich tabu - śmierć. Aż do tego momentu.

W Sieci rozpętała się burza, po tym jak popularny youtuber opublikował film ze słynnego japońskiego „lasu samobójców”. Logan Paul w czasie wycieczki znalazł u podnóża góry Fuji ciało młodego mężczyzny, który prawdopodobnie chwilę wcześniej odebrał sobie życie. Sfilmował zwłoki i pokazał je w swoim nagraniu.

Zobaczyło je ponad 6 milionów ludzi. Głównie młodych, bo fanami Amerykanina są przede wszystkim nastolatki.

Zobacz również: Nie żyje Charles Manson - morderca żony Polańskiego

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-05 20:03:04

Nie pochwalam tej kretyńskiej wycieczki, ale stanę w obronie Paula odnośnie oskarżeń o śmianie się. Ludzie nie zawsze się śmieją z powodu radości. W przypadku Paula to była reakcja... Na strach. Tak tak... Niektórzy ludzie uśmiechem próbują rozładować negatywne emocje. Niestety sama tak mam. Np kiedy denerwuje się przed ważnym egzaminem albo opowiadam komuś, o najsmutniejszych wydarzeniach w swoim życiu, to mam banana na twarzy, a kiedy ostatnio byłam świadkiem obrzydliwej sceny, to tylko się odwróciłam i wybuchłam śmiechem, a tak naprawdę byłam zażenowana. Jak bym zareagowała na widok wisielca? Na pewno przeżyłabym ogromny szok i nie zdziwiłabym się, gdybym też zaczęła chichotać, żeby nie oszaleć albo nie zemdleć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-04 12:51:37

Przecież przeprosił ... No nie wiedział jak zareagować i tyle , ludzie popełniają błędy i tyle czasu się już nie cofnie !!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-04 10:24:48

Pojechał do Aokigahary, lasu, który w całej Japonii znany jest z tego, że ludzie wieszają się tam jak bombki na choince i jest zdziwiony, że znalazł trupa? Czego się spodziewał, podgrzybków?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-04 01:02:58

Dla niego depresja i samobójstwo to zabawa?Jak można nie mieć empatii. Człowiek się zabił,a on się śmieje. Jego nikt nie powinien oglądać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-04 00:58:44

Brak słów. Nie starali się sprawdzić czy może żyje. Nawet po śmierci nie uszanowali człowieka. Po trupach do celu w przenośni i dosłownie. Jak widać dla pieniędzy ludzie zrobią wszystko. Szok i znieczulica.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-04 00:19:20

Japi....ole.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-03 21:01:27

Zamiast podbiec do "wisielca" i sprawdzić czy może jeszcze da się go jakoś uratować (nie były to zwłoki w stanie rozkładu z tego co widać na filmie) to ten trzyma się za buzię i robi wielkie oczy.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-04 00:23:38

Ciekawe jakbyś ty zareagowała, będąc w szoku kiedy zobaczyłabyś czyjeś zwłoki. Mnie zapewne by sparaliżowało jak jego ze strachu i nie mogłabym powiedzieć ani słowa z emocji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-03 20:22:38

cymbal nieuleczalny, kretyn w debilnej czapce, brak slow na takiego idiote

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-03 19:55:26

Ogladalam ten film w pelnej wesji 15 minut i widzialam czlowieka, ktory ma zero empatii, pozedl tam gdzie dzieja sie zle rzeczy, ogromne dramaty ludzkie,a ten cymbal postanowil robic z tego, co tam zastal, pseudo show. No i udalo mu sie, zrobil z siebie durnia ale nie on tym durniem byl caly czas. Jakim trzeba byc oszolomem, by pozowac do takich ujec filmowych i udawac, ze jest sie wstrzasnietym.Kiepski aktor i marny czlowiek.Ekipy, z ktora tak sie usmiechal nie skomentuje.To bylo karygodne.Ale jak powiedzial ktos bardziej inteligentny od tego mlokosa, stwierdzil, ze wszechswiat jest nieskonczony, ale glupota ludzka znacznie bardziej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Straszne
(Ocena: 5)
2018-01-03 14:25:27

Jak można patrzeć na wisielce i się uśmiechać? Nawet jeżeli ktoś tak reaguje na stres to i tak nie jest to na miejscu, tym bardziej zamieszczanie tego do internetu. Świat jest okrutny, ale niestety sami go takim tworzymy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz