VIDEO NA DZIŚ: Frytka pokochała Jezusa

05 Stycznia 2012

Czy znana ze skandali celebrytka, Maja Frykowska, rzeczywiście postanowiła zmienić swoje dotychczasowe życie, czy raczej jest to jej kolejna prowokacja?

maja frykowska

Pamiętacie Frytkę? Nie mamy na myśli smażonego ziemniaka z baru szybkiej obsługi, ale uroczą blondynkę, która kilka lat temu była na ustach całej Polski za sprawą swojego występu w „Big Brother”. To właśnie w domu Wielkiego Brata zabłysnęła najmocniej. Wystarczyło kilka minut wspólnej kąpieli z niejakim Łukaszem Wiewiórskim, by jej gastronomiczny pseudonim poznał cały kraj.

Od głośnego ekscesu minęło sporo czasu. Frytka sprawdzała się w roli celebrytki, aktorki, prowadzącej program telewizyjny, zmieniła imię na Maja, a ostatnio zajmuje się... Jezusem. Okazuje się, że jakiś czas temu "przyjęła Chrystusa do swojego serca".

Faktycznie, wygląda jakoś inaczej, nie wypowiada się tak infantylnie, jak miała w zwyczaju... Czy to rzeczywiście cud?

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Czy to POCZĄTEK końca? Tysiące martwych ptaków, setki śniętych ryb - to przyniósł 2012!

Niektórzy uważają, że masowy pogrom zwierząt to zapowiedź czekającej nas pod koniec roku Apokalipsy.

Makabra w szpitalu: Szczury zaatakowały pacjenta (i zjadły jego przyrodzenie!)

Mimo natychmiastowej pomocy mężczyzna zmarł po kilku godzinach.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (36)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-04 21:14:28

dlaczego tak ją oczerniacie ,czy znacie Maję osobiście. Maria Magdalena też była grzesznicą ,a jednak Jezus jej wybaczył każdy ma prawo się nawrócić tylko trzeba chcieć .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-11 15:58:27

Gratuluję Frytce, Jezus żyje, powodzenia. Biblia mówi, że każdy prawdziwie wierzący w Jezusa będzie prześladowany, będą go opluwać, wyśmiewać i nazywać sekciarzem i Chwała Panu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-07 22:40:48

wspaniale :) Bóg jest najważniejszy! Frytka jesteś cudowna!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 01:24:13

Dzieci to nie sekta to protestanci którzy są również chrześcijanami. Jestem katoliczką miałam przyjemność modlić się z protestantami i generalnie uważam że powinniśmy szukać wspólnego mianownika a nie spierać się. A za nawrócenie Frytki Chwała Panu wogóle mocne świadectwo Jezus i moje życie zmienił jest fantastyczny !! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 00:05:30

A ja gratuluję Mai! Sama przyjęłam Jezusa do swojego serca i wierzcie mi... tu nie ma znaczenia czy jest się katolikiem czy nie, do jakiego kościoła się chodzi... czy protestanckiego,czy katolickiego. W tym liczy się tylko On, a nie różnice.. Wiedzcie, to najlepsze co może was spotkać w życiu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 01:18:50

Zdecydowanie się zgadzam !!! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-05 23:53:44

i tak pozostanie du podają z reaity show, juz wolę dodę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-05 22:37:43

chwała Panu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-05 22:23:54

sekta?Sekta to grupa ludzi uwazajaca ze tylko to w co wierza jest dobre i tylko ta religia jest wlasciwa a po wiekszosci komentarzy ponizej mozna stwierdzic ze tylko katolicyzm jest wlasciwa droga wiec nie wiem czy jest wieksza sekta niz ten kosciol. A Frytka znalazla Boga a nie kosciol bo to ON jest tutaj najwazniejszy a przeciez nasz jakze wierzacy narod czci bardziej tradycje koscielna niz Boga wiec co moze wiedziec

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-05 22:20:27

1:02 ;] ten pies jest ciekawszy ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-05 17:43:58

od razu,że sekty... ludzie,jakie wy macie wąskie horyzonty.tkwicie w tym waszym katolicyzmie,nawet nie mając o nim pojęcia.ona przynajmniej naprawdę zna prawdziwego Boga,nie jest sztucznym,fałszywym wyznawcą tylko w metrykach.co z tego,że katolików jest najwięcej...ilu z nich naprawdę wierzy?gdyby ich odjąć,zostałoby mniej ludzi niż we wszystkich innych religiach.nie śmiejcie się z niej,bo to raczej ona może się śmiać z waszych płytkich poglądów i życia w kłamstwie.oni przynajmniej przeżywają prawdziwe nabożeństwa,podczas których modlą się; nie chodzą do kościoła tylko po to,by popatrzeć,jak kto się ubrał i odliczać minuty do końca mszy.jesteście żałośni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz