Szok! Matka omal nie zagłodziła na śmierć swojej nastoletniej, upośledzonej córki!

13 Czerwca 2012

Gdy dziewczyna trafiła do szpitala ważyła jednie 11 kilogramów. Lekarzom cudem udało się utrzymać ją przy życiu.

Darlen Armstrong

Nikt nie zauważył, że w jednym z domów w Chicago trwa powolna agonia chorej na porażenie mózgowe dziewczynki.

16-letnia Darlen Armstrong trafiła do szpitala dopiero dwa miesiące temu. Wcześniej, przez lata niepełnosprawną dziewczyną opiekowała się jej matka. Nastolatka była całkowicie uzależniona od swojej rodzicielki. Nie mogła chodzić ani mówić, jadła tylko to, co podała jej opiekunka.

Niestety, wyrodna matka w ogóle nie przejmowała się losem swojej chorej córki. Dawała jej za mało pożywienia i nie zapewniała odpowiedniej opieki lekarskiej.

Gdy Darlen trafiła do szpitala, była skrajnie odwodniona i wyziębiona. Nastolatka ważyła zaledwie 11 kilogramów – to waga typowa dla dwuletniego dziecka.

Tylko dzięki natychmiastowej reakcji lekarzy, dziewczynę udało się utrzymać przy życiu. Teraz nastolatka powoli odzyskuje siły.

Całą sprawą zainteresowała się oczywiście prokuratura, która postawiła matce niepełnosprawnej szesnastolatki zarzut niedopełnienia opieki. Sąd skazał ją na 18 miesięcy więzienia. Myślicie, że jest to wystarczająca kara?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Tego słodziaka zostawiła na ulicy mama, 16 l. Wyrzuciła go z rąk niby przypadkiem - VIDEO

Całe wydarzenie zarejestrował miejski monitoring.

Cudowne OBJAWIENIE: Matka Boska ukazała się na drzewie tuż przed Bożym Ciałem - czy to przypadek?

Mieszkańcy Międzyrzecza stworzyli w miejscu cudu mały ołtarzyk.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (90)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-30 19:47:05

Jak mozna tak zagłodzić wlasne dziecko. ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-08 03:56:56

nie wiem ludzie są po prostu bez serca masakra . Jakie mia chude raczki i nóżki ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-14 19:10:21

Nie wiem w jakim stanie była ta dziewczynka, ale wiem jak to jest mieć w domu chorą osobę, którą należy się opiekować 24h na dobę...i do tego karmić przez sondę...pomimo pięciu posiłków dziennie, ciężko jest utrzymywać taką osobę, zwłaszcza leżącą, przy normalnej wadze ciała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-14 18:37:20

Słuchajcie durne pindy, to, że dziecko jest chore i nie może samodzielnie egzystować nie zwalnia matki z odpowiedzialności, gdy ta zostawia dziecko na pastwę losu. Jak można doprowadzić WŁASNE DZIECKO DO TAKIEGO STANU? Nie jest istotne, czy to opieka 24/7 ! To dziecko. Ilu ludzi ma ciężko chore, niepełnosprawne dzieci? Oczywiste, że i dziecko i matka się męczą, ale taki już jest los, prymitywy. Jak jej na dziecku nie zależało - mogła oddać, a nie głodzić! To zwyczajny sadyzm i nic go nie usprawiedliwia - ani zmęczenie, ani depresja ani brak środków do życia. "Na jedzeniu oszczędzala"? Dziewczyno, puknij się w głowę. Kobieta z prawidłowo rozwiniętym instynktem macierzyńskim SAMA BY SIĘ GŁODZIŁA, ABY TYLKO JEJ DZIECKO MOGŁO JEŚĆ. Prawdziwa kobieta ZA SWOIM DZIECKIEM SKOCZYŁABY W OGIEŃ. I wiecie co? Z tego, co widzę po komentarzach - to większość z Was jest chora poważniej od tej dziewczynki : bo usprawiedliwiacie chory czyn, który nie powinien mieć miejsca. Ale oczywiście, kogo to obchodzi. Takie dziecko potrzebuje kilka razy więcej miłości, nie jest próbą czy obciążeniem albo karą, ono uczy tej prawdziwej miłości. No, ale skąd Wy to możecie wiedzieć? Nigdy nie spojrzałyście w oczy takiego dziecka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-14 16:03:59

Taa ta córka jest chora -,- Chyba matka! Na downa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-15 17:45:06

Zespół Downa to także choroba, w dodatku bardzo ciężka. Denerwuje mnie, gdy ktoś używa słowa "down" jako obelgi. Nie wiem czy jest to spowodowane ignorancją czy niewiedzą, ale w każdym razie jest to bardzo niestosowne i krzywdzące dla tych biednych ludzi, nie mających tyle szczęścia, by urodzić się z prawidłową liczbą chromosomów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-14 12:10:44

papilocie powiedz mi czemu usuwasz nie wygodne dla Ciebie komentarze ?! Napisałam prawdę o nie kompetentnych REDAKTORKACH - jeśli mogę w ogóle tak nazwać osoby , które piszą te artykuły. Jeśli prowadzicie portal to przyjmijcie krytykę a nie zachowujcie się jak małe dzieci :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-14 10:34:10

Takie 'coś' powinno w ogóle nie żyć. Same problemy z nią i żadnego pożytku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-14 10:35:42

ciekawe jakie będzie twoje dziecko i jeśli urodzi się chore czy też będziesz uważac, że nie powinno życ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-14 12:12:09

życzę Ci , żebyś w ogóle nie miał dzieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-14 13:23:38

Nawet jeżeli piszesz takie rzeczy tylko w ramach marnej prowokacji, albo żeby popatrzyć sobie jak 'pienią się' inni użytkownicy tego portalu na twoją głupotę, to gratuluję poziomu. Jak komuś mogą 'przejść przez gardło'(w tym przypadku przez palce) takie straszne słowa o chorym człowieku. Nie mogę uwierzyć, że ludzie są tacy głupi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-14 18:54:20

i oby twoje dziecko też było chore ;):):):):)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-26 22:07:23

popieram kolege/kolezanke. same problemy z chorymi ludźmi. jakbym miala dziecko to tez bym je uwazala za takie 'cos' gdyby bylo chore i najchetniej bym je oddala albo wykonala aborcje gdybym sie wczesniej o chorobie dowiedziala. i mnie lzej i spoleczenstwu, bo nie musi placic na rente tego czegos podatkow.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-13 23:20:19

szok co to się dzieje i co to za sprawiedliwość żeby za takie coś poszła siedzieć na 18 miesięcy powinni jej dożywocie za coś takiego dać to potwór a nie matka jak się tak zachowuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-13 20:33:45

Darmowe kosmetyki!!! Wystarczy się zarejestrować! Sprawdzone- ja dziś dostałam swoje pudełko z kosmetykami o wartości 100 zł- shinybox.pl/?ref=b30403a

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-13 20:27:50

Czytając wasze wypowiedzi wnioskuję, że 80% komentujących osób nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. W artykule jest wyraźnie napisane, że głodzona dziewczyna ma Mózgowe Porażenie Dziecięce. Jak wiadomo dzieci z MPD mogą rozwijać się różnie. Nie w każdym przypadku porażenie idzie w parze z niepełnosprawnością intelektualną. W wielu przypadkach ludzie tacy kończą szkoły, studia, zakładają rodziny(sama znam kilka takich osób). Czytając komentarze typu: "takie roślinki/warzywa powinno się poddawać eutanazji" krew mnie zalewa! To są NORMALNI ludzie, którzy w wyniku porażenia mózgu mają niepełnosprawne ciało(nie zawsze intelekt!). To tak na marginesie. Co do matki - moim zdaniem nic nie usprawiedliwia jej zachowania - a już na pewno nie niepełnosprawność dziecka!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-13 20:25:34

1,5 roku za okrutne znęcanie się? Głodzenie to jedna z najgorszych tortur.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz