Sylwester w stylu vintage – spędź go w Syrenim Śpiewie!

18 Grudnia 2015

Zamiast kolejny rok z rzędu bawić się na domówce u znajomych bądź w klubie, weź los we własne ręce i spędź szampańską noc w wyjątkowy sposób!

Sylwester w syrenim śpiewie

Najbardziej wyczekiwana a zarazem niezapomniana noc w roku tuż za pasem. Jedni planują ją miesiące wcześniej, drudzy do ostatniego momentu nie wiedzą, jak ją spędzić i zdają się na spontaniczność. A jak jest z Tobą? Czy snułaś już plany o nocy Sylwestrowej? Możliwe, że nadal nie wiesz gdzie będziesz świętować przełom 2015 i 2016 roku. Tegorocznego Sylwestra możesz spędzić w trochę innym klimacie. Zamiast kolejny rok z rzędu bawić się na domówce u znajomych bądź w klubie, weź los we własne ręce i spędź szampańską noc w stylu vintage.

Zawsze podobały Ci się piękne suknie sięgające ziemi i wysoko upięte włosy? Wyobraź sobie, że w tym roku będziesz mogła założyć najwyższe szpilki i najpiękniejszą biżuterię. Twój parter będzie miał okazję ubrać najmodniejszy smoking czy elegancji garnintur. Na tę jedną, szampańską noc masz szansę przenieść się na prawdziwy bal w stylu vinage.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-19 18:16:57

re: Sylwester w stylu vintage – spędź go w Syrenim Śpiewie!

WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 66314trzy828

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
(Ocena: 5)
2015-12-18 12:37:49

re: Sylwester w stylu vintage – spędź go w Syrenim Śpiewie!

Super, zabieram Bartka i lecimy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1