24-latka potargała, spaliła i oddała mocz na Koran. „Dopadnę was!” - grozi muzułmanom (ZOBACZ FILM)

22 Lutego 2017

Kobiety są coraz bardziej radykalne. Po co to zrobiła?

profanacja koranu

Nastroje antyislamskie w Europie są tak silne, jak chyba nigdy wcześniej. Kolejne ataki terrorystyczne i niekontrolowany napływ uchodźców sprawiają, że strach (nie zawsze uzasadniony) przed muzułmanami narasta. Podobnie jak agresja skierowana bezpośrednio przeciwko nim. Nie tylko w wykonaniu bojowo nastawionych mężczyzn.

Coraz częściej swój sprzeciw wyrażają także kobiety. Wystarczy wspomnieć sprawę z 2015 roku, kiedy Polka obrzuciła warszawski meczet wieprzowiną. O krok dalej poszła pewna młoda Słowaczka, która sprofanowała Koran, a nagranie z tego aktu opublikowała w Internecie.

Chyba nie tak powinna wyglądać dyskusja o dzielących nas różnicach…

Zobacz również: Jak muzułmanie „bawią się” kobietami

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 08:41:49

Głupia, może przepłacić to życiem. Islam to zdecydowanie nie religia pokoju. Jakby jakiś islamista tak potraktował Biblię to większość islamistów będzie mu "bić brawo" i uznają za bohatera, żaden Chrześcijanin mu głowy nie utnie, w krajach arabskich pewnie nikt nic by mu nie zrobił, w cywilizowanych krajach np. Europy poszedłby siedzieć, natomiast jak ktoś zniszczy koran to zaraz znajdą się chorzy islamiści że wymierzyć mu karę - śmierci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 10:43:09

O tym samym pomyślałam, chorzy ludzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 13:56:42

Nie, nie poszedłby siedzieć. Teraz w Warszawie jest spektakl Klątwa, gdzie aktorzy kopulują z krzyżami i robią różne inne obrzydliwe rzeczy i oczywiście, za pieniądze podatników. No i oczywiście, nic z tym się nie da zrobić, bo "wolna sztuka".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia
(Ocena: 1)
2017-02-22 15:23:26

Nie mylcie Muzułmana z Islamistą !!!!!!!! Nie każdy Muzułmanin zabija, gwałci i nie szanuje. To co wyznają ci zbrodniarze to na pewno Islamem nie jest. Wierzcie lub nie, ale to całe gówno, które maja islamiści w swoich łbach ma się nijak do jakiejkolwiek relgii. Nie oceniajcie każdego Muzułmana nic tak na pawdę nie wiedząc poza kilkoma informacjami, bo sami pierdolcie, żeby na wyspach luldzie nie oceniali wszystkich Polaków na podstawie tych, którzy tam mieszkają, a wy robicie to samo. Jest mnóstwo Muzułmanów, którzy traktują kobiety z szacunkiem i lepiej niż niejeden Polak. Przed ocenianiem kogokolwiek najpierw puknijcie się w łeb i dowiedzcie się czegos więcej niż kilka internetowych historyjek, aby się wypowiadać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-02-22 15:25:23

W pełni zgadzam się z tym co napisała Kasia!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 16:58:34

Taa, traktują kobietę dobrze, dopóki nie zechce ich zostawić, bo w takim wypadku kwasem po twarzy. Sorry, to jest kultura przesiąknięta złem, imperializmem, brakiem szacunku do innych. Nie trzeba być dżihadystą, aby propsować, że kobiety muszą nosić burki (oraz hidżaby i inne szmaty), to uważa większość praktykujących muzułmanów. W niektórych krajach arabskich władza (nie mająca nic wspólnego z radykalnymi islamistami) zabrania kobietom mieć prawo jazdy czy wchodzić do "męskich" pubów. Każdy praktykujący muzułmanin ma zryty beret, może nie będzie od razu wysadzał się w powietrze, ale będzie gardził innymi (np. homoseksualistami, ateistami, innowiercami i oczywiście KOBIETAMI). Jestem w stanie uwierzyć, że może być muzułmanin z urodzenia, który religii nie praktykuje i nie żyje zgodnie z jej założeniami, wtedy owszem, może z niego będzie coś normalnego. Chociaż i tak nie wiadomo, bo całokształt kulturowy odciska ogromne piętno. To tak jak u nas, nawet liberałowie w dużej mierze mimo swojej otwartości, nie są w stanie akceptować np. zdrady. Dlaczego? Bo nasza kultura opiera się na cywilizacji łacińskiej, i nawet jeśli odrzucimy dogmaty to jest w nas zakorzenione głęboko poczucie jakiejś moralności. Nigdy nie wyrwiemy się do końca z tych kulturowych więzów. I muzułmanie tak samo. Z tym, że te kultury się różnią i dla nas nigdy nie będzie akceptowalnym to co u nich jest przyjęte za normę. Oni też mogą się wyzwalać z tego co uczyli ich rodzice, dziadowie i pradziadowie, ale nigdy nie pozbędą się tych setek lat naleciałości do końca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 20:51:10

Anonimie z 16:58 z całym szacunkiem, no a może i bez, ale pie*olisz głupoty. jak rozumiem mówiąc o muzułmanach masz tu na myśli arabów?? każdy kraj arabski jest inny i wrzucać ich wszystkich do jednego worka to tak jakby wszystkich białych opisywać tak samo. może to będzie dla ciebie złem, ale SĄ muzułmanie, którzy gardzą przemocą, kwasem, SĄ kraje, gdzie kobieta nie musi nosić niczego, a wręcz chodzi w krótkich spodenkach na równi z Europejczykami, SĄ muzułmanie odnoszący się z wielkim szacunkiem do WSZYSTKICH. i jaki całokształt kulturowy masz na myśli? ile krajów, tyle interpretacji koranu, odłamów, tradycji i kultury samego narodu. radzę poznać trochę świata, potem się wypowiadać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 22:31:31

Proszę Pani, może nie każdy źle traktuje, ale muzułmanie wyznają islam, a islam nie jest religią pokoju. Poza tym każdy terrorysta to muzułmanin - bogobojny. Koran jest sprzeczny i są w nim fragmenty nawołujące do nienawiści. Aczkolwiek tak jak nie wszyscy chrześcijanie czytają Biblię, tak nie wszyscy muzułmanie czytają Koran.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 22:34:09

A na czym to poznanie polega? Na kilku wycieczkach? Żeby ich dobrze poznać, trzeba z nimi zamieszkać. Francuzi i Szwedzi mogą coś o tym powiedzieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-23 09:46:54

Mówiąc muzułmanie, miałam na myśli muzułmanów, nie arabów który muzułmanami nie są. Mówiąc całokształt kulturowy, miałam na myśli kulturę islamu, przeciwstawną do kultury chrześcijańskiej, na której zbudowana jest Europa. Już rozumiesz?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-23 18:24:45

Nie ma wspólnej kultury islamu tak jak nie ma wspólnej kultury chrześcijańskiej.I tak samo nie ma tu jednolitej religii, jest wiele odłamow i szkół.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
edyta
(Ocena: 5)
2017-02-22 08:27:04

No ma jaja laska..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 08:48:50

szkoda, ze mozgu ani troche...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz