Skandal w samolocie: „Facet krzyczał, czy ktoś ma kondomy, a potem uprawiał seks z przypadkową dziewczyną!”

14 Czerwca 2017

Teraz wyszło na jaw, że w domu czekała na niego narzeczona w zaawansowanej ciąży!

seks w samolocie

Ostatnio zagraniczne media doniosły na temat skandalicznego zachowania dwójki pasażerów podczas lotu samolotem z Manchesteru na Ibizę. W Sieci w błyskawicznym tempie został rozpowszechniony film, który nagrał jeden z towarzyszy podróży. Widać na nim jak nieskrępowany mężczyzna i bezwstydna kobieta baraszkują pośród zniesmaczonych i zdezorientowanych ludzi. Co najciekawsze, obsługa samolotu linii Ryanair nie zareagowała na skargi...

Ujęcia 31-letniego Shauna Edmondsona siedzącego pod tajemniczą blondynką stały się hitem – jak opisuje thesun.co.uk. Obserwatorzy tej dziwnej sceny byli przekonani, że para jest pod wpływem alkoholu.

Pasażerowie zdradzają, że kobieta zdjęła spodnie, a Shaun zapytał, czy ktoś ma kondom. Potem zaczęli uprawiać seks. Najwyraźniej mężczyźnie nie przeszkadzał fakt, że w domu zostawił narzeczoną w szóstym miesiącu ciąży.

Kumpel Shauna mówi: „On jest znany jako facet, który lubi towarzystwo kobiet. To tylko przypadkowa dziewczyna, której nawet nie znał poprzedniego dnia. Shaun i Jenna (narzeczona w ciąży – red.) mają zamiar wziąć wkrótce ślub i ten incydent z pewnością go nie powstrzyma. Nie wydaje się zbyt zmartwiony tym, że zostawił partnerkę w zaawansowanej ciąży i baraszkował z inną”.

Ujęcia z telefonu ukazują młodą blondynkę w skąpych szortach, która porusza biodrami w tył i do przodu, siedząc na kolanach mężczyzny. Wszystko wskazuje także na to, że w międzyczasie całuje Shauna w szyję. Współpasażerowie komentują to na różne sposoby.

„Ok. 20 minut po zajściu ktoś poskarżył się, ale załoga nic nie zrobiła”.

„Para zaczynała akcję, a potem zatrzymywała się, ale wszyscy wiedzieli, co się dzieje. Mieliśmy z tego powodu ubaw. Było całkiem śmiesznie”.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-08 13:56:35

Ciekawe czy ci podludzie odważyliby się zrobić coś takiego w kraju muzułmańskim?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
afsda
(Ocena: 5)
2017-06-30 19:19:39

Niedługo zaczną srać publicznie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 15:52:56

Jak migli uprawiać seks jak na fotkach laska ma spodnie? Jeśli potej je zdjęła to czemui nie ma fotek? Jakieś to ustawione

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-14 16:54:40

Haha, ale jajca, wie ktoś gdzie jest nagranie z tego ? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-14 12:39:48

Ona jest w ciąży a on jest z bogatej rodziny, wiadomo że go nie rzuci. Weźmie ślub i będzie ciągnąć kasę albo się rozwiodą i dostanie ładną sumkę alimentów. Niektórzy wiedzą jak się ustawić a ja głupia pracuję i staram się na siebie zarabiać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-14 16:58:14

To sobie też znajdź takiego jelenia jak on, niech na ciebie zapi...ala, chociaż to jak szukanie igły w stogu siana. Większość facetów to gołodupcy i taka jest prawda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-14 08:05:27

A kogo to obchodzi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-14 01:35:06

Ale h.j z niego tyle w temacie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1