Robili z martwych płodów kostkę brukową!

19 Września 2009

W Białymstoku ciała ofiar aborcji i poronienia były palone w piecach razem ze śmieciami, a powstały popiół wykorzystywano do robienia kostek brukowych…

Robili z martwych płodów kostkę brukową!

Jak donosi portal Fronda.pl, „w poniedziałek, w parafii Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku o godzinie 15.00 zgromadziło się ponad dwieście osób. Kondukt żałobny z ciałami, które odebrano ze szpitala klinicznego Uniwersytetu Medycznego, dotarł pod kościół. Jedenaście małych, białych trumien wniesiono i ustawiono przed ołtarzem. W środku ciała ofiar aborcji, poronienia i tych, które urodziły się martwe”.

Inicjatorami wydarzenia byli członkowie Komitetu Budowy Pomnika Dzieci Nienarodzonych, którzy od lat walczyli o godny pochówek dla zmarłych w ten sposób Dzieci. Organizacja miała bronić czci bezczeszczonych do tej pory zwłok. „Powiedziano nam, że ciała odbiera Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania. To oznacza, że ciała tych Dzieci są palone w piecach razem ze śmieciami, a potem popiół wykorzystuje się do robienia kostek brukowych – opowiada Maria Bienkiewicz z Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia.

Komitetowi bardzo zależało na zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych dla nienarodzonych Dzieci. W tym celu jego członkowie zwrócili się z prośbą do wszystkich białostockich szpitali o wydanie ciał niemowląt. „Wszędzie mówiono nam, że problem nie istnieje. Posądzano nas nawet, że próbujemy zrobić jakiś nielegalny interes. Robili nam wymówki i nie chcieli wydać ciał, a kiedy pytaliśmy, co się z nimi robi, odpowiadano enigmatycznie, że się je kremuje” – relacjonuje oburzona Bienkiewicz.

„Ze szpitalami walczyliśmy prawie dwa lata. Nie było łatwo. Dopiero interwencja zaprzyjaźnionego senatora Leszka Lewota pomogła w rozmowie z dyrektorem szpitala klinicznego” – powiedział Frondzie szef Komitetu, Krzysztof Hańko – „Dostaliśmy ciała, ale bez dokumentów. Jedyne, co mamy, to sporządzone przez nas potwierdzenie odbioru.”

Organizatorów akcji oburzył fakt, że ciała Dzieci były traktowane przedmiotowo – anonimowe, nikomu niepotrzebne… „Szpital wydał ciała jak śmieci. W workach, bez żadnych dokumentów... z ciałami obchodzono się bez żadnego szacunku” – opisuje Maria Bienkiewicz.

Ostatecznie, dzięki ogromnym staraniom Komitetu, nienarodzone Dzieci zostały pochowane w godny sposób, w grobie, nad którym stanie niedługo Pomnik Dziecka Utraconego. Na kilka dni przed uroczystościami w kilkunastu parafiach zawisły klepsydry informującym o tym szczególnym pogrzebie. Dzięki temu, w  ceremonii wzięło udział kilkaset osób, poruszonych dotychczasowym traktowaniem zwłok niemowląt.  

Na razie akcja odbyła się tylko w Białymstoku, ale niewykluczone, że znajdą się ochotnicy gotowi walczyć o godność ofiar poronień i aborcji również w innych miastach Polski. Być może sam pomysł organizowania tego typu pogrzebów jest przesadzony, ale w obliczu rażących nadużyć w postaci oddawania martwych płodów Miejskiemu Przedsiębiorstwu Oczyszczania, wydaje się jedyną szansą na zaprzestanie tego okrutnego procederu.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Polki coraz częściej poddają się aborcjom! W naszym kraju coraz częściej legalnie usuwa się ciąże.

Szokujące zjawisko: Kult martwych dzieci w sieci! Projekt NOW I LAY ME DOWN TO SLEEP to szokujące zjawisko zainicjowane przez rodziców zmarłych wkrótce po porodzie Dzieci. Organizatorzy twierdzą, że ma uzdrawiającą moc…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (369)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

MariolaZdW
(Ocena: 5)
2014-10-22 18:01:51

re: Robili z martwych płodów kostkę brukową!

TO CO ROBIĄ Z PŁODAMI DZIECI TO SZOK TA MAŁA ISTOTA ZASŁUGUJE NA POCHÓWEK I UKOJENIE CHOC ODROBINĘ BÓLU MATKI CO STRACIŁA DZIECKO:((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-04 16:51:44

Tutaj wpisz treść komentarza do Robili z martwych płodów kostkę brukową!...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-04 16:46:34

jak za Hitlera-on z Żydów mydło, my z dzieci kostki brukowe.... do tego wymieszane ze smieciami....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-10 18:54:03

Na zachodzie (zwłaszcza w Szwecji, Holandii i Niemczech) to normalność!!! Popatrzcie do czego doprowadziła naszą cywilizację wiewiara w Boga i odrzucenie jego Praw! To co się wyrabia na świecie to nic innego jak szatański Nowy Porządek Świata!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-12 13:54:43

nie ma moich dwóch poprzednich komentarzy-więc czy to prawda co wypisujecie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-17 18:08:11

Masakra !!! ; /

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-05 17:45:55

hmmm a ciekawe czy tez martwe zwierzatko uznal/alabyś za przedmiot do przetworzenia... dokladnie idealne okreslenie jako smieci ... recycling .... ;/ bezdusznosc wyczuwam tu i tyle. Moze ktos sie zgadza na aborcje bo to tamto sramto- kazdy ma wybor pozatym to zbyt rozlegly temat by o nim teraz rozprawiac...- i np nie uwaza plodu za czlowieka w pelni rozwinietego tylko jako zarodek... ale bez przesady troche szacunku dla ciala, kazdego- przydaloby sie...ale pomysl z tym by je nalezycie pochowac jest genialny , zrobili by jeden grob i trumienki fajnie by bylo dane osobowe zmiescic tez tam ! jestem niewierzaca wiec moze to tez bedzie warte dodania

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-29 21:30:26

MASAKRA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-27 17:38:39

W tych czasach normalka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-18 10:28:19

nie mam słów do takich debili jak ten co go to nie rusza... jeśli nie to po co czytasz i komentujesz... trzeba było włączyć sobie stronę z serii dawcy organów... z resztą gdybyś na własne oczy zobaczył te dzieci to byś zmienił zdanie... kretyn !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz