Robili kremy przeciwzmarszczkowe z ludzkiego tłuszczu!

25 Listopada 2009

Peruwiańscy policjanci wpadli na trop szajki zajmującej się mordowaniem rolników i sprzedawaniem tłuszczu z ich ciał miejskim firmom farmaceutycznym. Za sprawą zbrodniarzy na rynku europejskim pojawiły się kremy przeciwzmarszczkowe produkowane z ludzkiego tłuszczu!

Robili kremy przeciwzmarszczkowe z ludzkiego tłuszczu!

Policja w Peru dokonała ostatnio makabrycznego odkrycia! Funkcjonariusze wytropili gang zajmujący się mordowaniem rolników z wiejskich prowincji i sprzedawaniem tłuszczu z ich ciał miejskim firmom farmaceutycznym. Te zajmowały się przerabianiem tkanek na kosmetyki przeciwzmarszczkowe, które najprawdopodobniej trafiały na europejski rynek!  

Liczbę ofiar zwyrodniałej szajki szacuje się na około 60 osób, a każda z nich była zyskiem dla morderców rzędu 15 tys. dolarów. Na trop grupy brutalnych zbrodniarzy wpadli śledczy, których doszły słuchy o domniemanym handlu ludzkim tłuszczem. Dzięki pomocy tajnych agentów udało się przeniknąć do gangu i zorganizować akcję schwytania przestępców na dworcu autobusowym w stolicy kraju. Zostali złapani na gorącym uczynku, gdy wybierali się na spotkanie z klientem i mieli przy sobie dwie butelki z ludzkim tłuszczem.

Podczas przesłuchania aresztowani sypnęli jednego ze swoich wspólników, Elmera Segundo.  Funkcjonariuszom szybko udało się schwytać bandytę i wymusić szczegółowe zeznania. Bez cienia skrupułów opowiadał, jak mordował ludzi, żeby wyssać z nich tłuszcz.

Półkownik Jorge Mejia, dowódca policji, wie, że to dopiero początek śledztwa i do całkowitego rozbicia gangu jeszcze mnóstwo pracy. Na wolności pozostaje wciąż sześciu gangsterów oraz Hilario Cudena, stojący na czele grupy przestępczej.

Specjalnie powołany sztab lekarzy zbadał ludzki tłuszcz i ustalił, że został on pozyskany z tułowia i ud ofiar. Dzięki funkcjonariuszom prawa, dziennikarze mogli obejrzeć buteleczki stanowiące przerażające dowody zbrodni.

Trwają poszukiwania nabywców tłuszczu zamordowanych, którzy, jak wynika z raportu policji, prowadzą swój biznes już od kilkudziesięciu lat. Współpracują z europejskimi firmami zajmującymi się produkcją leków i kosmetyków.   

Klaudia Klimkowska

Zobacz także:

Skąd się biorą zmarszczki?

Starzenie się skóry to proces długotrwały, którego nie można zatrzymać, jednak dzięki odpowiedniej profilaktyce udaje się go znacznie spowolnić.

Ludzkie mięso w kebabach!

W obliczu tak szokującego odkrycia nie bulwersują nawet legendy o kebabach z gołębi czy kotów…  Gdzie leży granica ludzkiego okrucieństwa?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (16)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-27 16:58:31

fuu. do czego można jeszcze się posunąć aby trochę zarobić???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 19:55:42

a w śmietnikach chirurgi plastycznej marnuje się tyle tłuszczu, po co kogoś zabijać, mogli czerpać z filmu "Podziemny krąg" w którym własnie Brad Pitt tak robił, wytapiając z ego tłuszczu mydło, brrrrr

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 17:17:23

Być może kiedyś będą stosowane nawet takie kontrowersyjne techniki, skoro już teraz np. usuwa się tłuszcz z ud, żeby wstrzyknąć w biust.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 00:07:47

a w tle reklama vichy :D to wam sie udał temat :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-25 22:07:18

fuuuuuuuuuuu właśnie odechciało mi sie jeść :/ :/ :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-25 18:24:01

Tak szczerze, to dobijają mnie wasze komentarze ludzie i artykuły na papilocie. Naprawdę, zniża się do poziomu ' Faktu'. Mogę jeszcze znieść te ' listy ' od biednych/chorych/głupich idiotek czytelniczek , choć też są na marnym poziomie, ale takie teksty jak ten powyższy są po prostu żenujące. Wiem, zaraz całe stado wiernych fanek Papilota rzuci się na mnie z kłami i zacznie mnie opieprzać za własne zdanie, potem powie, że nie muszę tu wchodzić, a na koniec dowiem się, że w takim razie czemu mam tu konto. Otóż uprzedzam wasze pytania. Wchodzę, bo gdy człowiek nie ma co robić, czytanie takich głupot dla pań, których problemy kończą się na tym czy kupić buty w różową panterkę czy nie, świetnie poprawiają humor. A konto założyłam dawno temu, gdy jeszcze artykuły były tu na wystarczającym poziomie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-25 15:49:14

Ojeeej, biedne pudernice wcierały w siebie ludzki tłuszczyk:) yummy!
A tak poważnie: ciężko mi uwierzyć w tę akcję. Zalatuje mi tu njusami pokroju Faktu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-25 15:49:02

Wszystko dla hajsu. To życie, takie są realia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-25 13:53:43

z parafiny tez robili niestety..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-25 13:25:48

Dobrze, że kremów nie używam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz