„Polski Fritzl", czy świat oszalał?

09 Września 2008

Przez 6 lat więził córkę, gwałcił, terroryzował, zmusił do urodzenia i porzucenie dwójki dzieci. Wszystkiemu przyglądała się matka.

„Polski Fritzl

Jeszcze nie ucichły echa zwyrodnialca z Austrii Josefa Fritzla, a w Polsce pojawił się niemal identyczny psychopata. Krzysztof B. z Podlasia przez 6 lat przetrzymywał w domu swoją córkę Alicję. Dziewczyna była terroryzowana, gwałcona. W trakcie wieloletniego koszmaru 2 razy była w ciąży. Rodzice nie pozwolili jej poddać się aborcji, dziewczyna urodziła dwójkę dzieci, zmuszoną ją do porzucenia ich w szpitalach w Siemiatyczach i Wrocławiu.

Dramat Alicji zaczął się w momencie jak ukończenia gimnazjum. Jak sama mówi, właśnie chciała się dalej uczyć, była pełna radości.

„Ciągle powtarzał, że "Alicja jest tylko jego i nie zamierza się z nikim nią dzielić". Nikt nie przeczuwał, że te słowa staną się prawdą. Pewnego wieczoru Krzysztof B. przyszedł do pokoju Alicji pod pretekstem wspólnego posłuchania muzyki. Była w szoku, kiedy kazał jej się rozebrać. Opierała się, więc chwycił ją mocno za ręce, uciskał łokciem szyję tak, że nie mogła oddychać. Siłą zdarł z niej bieliznę i zgwałcił. Na nic zdały się krzyki i wołania o pomoc. Zwyrodniały ojciec zrobił swoje i jak gdyby nigdy nic wyszedł z pokoju. Powiedział jej, że jeśli się komuś poskarży, to przyjdzie raz jeszcze. Przerażona dziewczyna zwierzyła się matce. Kobieta obiecała, że uciekną, ale nie pomogła córce.” (Fakt)

Dziewczyna opowiedziała swoją wstrząsającą historię dziennikarzom:

„brzydziłam się go. Brzydziłam się siebie... Kiedy zrobił swoje, powiedział, że jeśli komuś o tym opowiem, to zrobi mi jeszcze większą krzywdę. Nie pisnęłam nikomu ani słówkiem. Byłam przerażona. I zawstydzona. Ale on i tak po kilku dniach przyszedł do mojego pokoju. Zrobił mi to jeszcze raz. Tym razem groził, że jeśli puszczę parę z ust, zabije mnie, matkę i mojego młodszego braciszka."

Alicja w trakcie swojej gehenny kilkakrotnie próbowała popełnić samobójstwo. Ojcu na tyle udało się zastraszyć całą rodzinę, że ta milczała i skrywała tajemnice domu na obrzeżach Grodziska. Dziewczyna była zamykana w pokoju, a ojciec wyjmował klamkę z drzwi aby nie mogła uciec.

Wreszcie po 6 latach Alicji udało się namówić matkę i we dwie zgłosiły się na policję, aby opowiedzieć co się działo u nich w domu. Zeznania trwały wiele godzin, w trakcie, których policja rozpoczęła poszukiwania Krzysztofa B., były obawy, że będzie chciał uciec za granicę. Zatrzymano go przy dworcu PKP w Siedlcach. Prokurator postawił mu zarzuty doprowadzenia córki z użyciem przemocy do obcowania płciowego, bezpodstawnego pozbawienia wolności, gróźb karalnych. Mężczyzna nie przyznał się do winy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (214)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-28 17:10:00

Ale co to za matka też, jak mogła pozwolić na taki koszmar dziecka?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-10 18:37:00

oszalał ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-17 21:07:00

dla takich zwyroli powinna być kara śmierci a przynajmniej kastracja i dożywocie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-02 18:38:00

[quote="Gosc"]zal. niech gio k**** jebna. a tak wogole. zapnij rozporek bo dzis nie wtorek . ;<[/quote] wiesz on tylko czeka na okazje. xd zrobić mu kastracje i wyj.ebać z kamieniem przywiązanym do nogi w rzeke. może zdechnie gad pierdziel.ony :/.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-30 21:32:00

urwać fiuta!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-20 17:45:00

zal. niech gio kurwa jebna. a tak wogole. zapnij rozporek bo dzis nie wtorek . ;<

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-15 02:29:00

DOBRZE BY BYLO JAKBY JEGO ZGWALCIL JAKIS PEDAł!!! A POTEM GO WYKASTROWAC!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-08 19:05:00

obciąć jaja i na śmierć skur.iela !!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-08 18:06:00

nie znosze takich ludzi !!!!! jak mozna komus taka krzywde wyrzadzac?? co za pedofile jeba*** zabic wszystkich

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-07 13:17:00

Kazdy gwalt na kobiecie wywoluje wielkie poczucie wlasnej winy wstydu i obrzydzenia. Ktos napisal ze powinna isc na policje. A ja mam pytanie czy ty tez bys poszla/poszedl po takim traumatycznym przeyciu i zwierzal sie obcej osobie z przykrosci ktorej doznalas/es. Nie sadze. Ona powiedziala o tym matce-, ktora powinna byc jej powiernikiemi i ktora nie zareagowala. A po takim zachowaniu najblizszego czlonka w rodzinie osoba zgwalcona traci nadzieje ze ktokolwiek jej pomoze. Wiec jeszcze raz sie pytam czy to takie latwe pojsc na policje i zwierzac sie obcej osobie z gwaltu i jego szczegolow?????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz