Pogrzeb Ani Przybylskiej odbędzie się w czwartek w Gdyni

07 Października 2014

Wciąż nie możemy uwierzyć, że aktorka przegrała walkę z chorobą nowotworową.

Anna Przybylska

Nigdy nie wiesz, co cię w życiu spotka. Dziś jestem szczęśliwa, mam fajnego faceta, mężczyźni się za mną oglądają, dużo gram, ale za chwilę wszystko może się zawalić i będę palce gryźć. Boję się trochę tej starości. Boję się umierania... Bardzo się boję. Wiem, że śmierć jest nieunikniona, całe życie się z nią oswajamy. Ale może dlatego, że mam rodzinę, nie potrafię pogodzić się z myślą, że ktoś będzie po mnie płakał. Ja umieram i mam święty spokój, ale po mnie zostaje żal matki czy rozpacz dziecka.

To jest irracjonalne, ale często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz. Czuję się wtedy strasznie. Dlatego w skrytości liczę na to, że zostanę leciwą babcią wielkiej rodziny, choleryczną i temperamentną, ale też pogodną i rezolutną, która wszystkim pomaga, opiekuje się wszystkimi i ich wspiera.” – powiedziała w wywiadzie dla magazynu Gala Anna Przybylska. Wciąż nie możemy pogodzić się z tym, że dwa dni temu aktorka przegrała walkę z chorobą nowotworową. W grudniu skończyłaby 36 lat.

Pogrzeb jednej z najbardziej lubianych gwiazd odbędzie się w czwartek, 9 października, w Gdyni. Informację na ten temat zamieszczono na oficjalnej stronie aktorki:

„Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy wsparcia, wspomnienia, kondolencje i modlitwy.Nabożeństwo żałobne w intencji Ś.P. Anny Przybylskiej odprawione zostanie 9 października 2014 roku o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej w Gdyni.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-20 22:44:13

re: Pogrzeb Ani Przybylskiej odbędzie się w czwartek w Gdyni

Nie Ona pierwsza i ostatnia która przegrala walke z nowotworem tylko sszkoda ze tak mlodo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gosia
(Ocena: 5)
2014-10-08 17:59:09

re: Pogrzeb Ani Przybylskiej odbędzie się w czwartek w Gdyni

To będzie straszne jak na jej pogrzebie pojawi się całe stado pismaków i rozszalałych fanów,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-07 18:24:36

re: Pogrzeb Ani Przybylskiej odbędzie się w czwartek w Gdyni

Który idiota nie polajkował jeszcze jej profilu na fb? Od wczoraj rano przybyło jej nagle 150 000 fanów. Ludzie to idioci...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-07 21:13:16

Z ust mi to wyjęłaś ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1