Tureccy policjanci pobili kobietę. Nie spodobał im się PRZEŚWITUJĄCY STRÓJ... (Zobacz szokujące nagranie!)

10 Października 2017

Czy funkcjonariuszy spotka za to kara?

kobiety w Turcji

Ludzie pochodzący z krajów muzułmańskich starają się robić wrażenie osób cywlizowanych i tolerujących szeroką rozumianą odmienność. Niestety pojedyncze incydenty, o których dowiadujemy się co jakiś czas, temu przeczą. Doskonałym przykładem na poparcie tych słów jest zachowanie tureckiej policji wobec obywatelki Kirgistanu, która przyjechała do Turcji, aby wypocząć. Do zdarzenia doszło w Antalyi.

Kobieta miała na sobie lekko prześwitujące ubranie. To sprawiło, że policjanci postanowili wymierzyć jej karę - według wersji którą podają świadkowie. Mężczyźni mieli jednak pecha, ponieważ wszystko zostało nargane. Na ulicy widać leżącą kobietę. Obok stoją funkcjonariusze, którzy ją maltretują. Gdyby nagranie nie trafiło do Sieci, o sprawie prawdopodobnie nikt by nie usłyszał. Jednak dzięki niemu władze Antalyi zainteresowały się incydentem. Obaj sprawcy trafili do aresztu. Jeden z nich został wypuszczony już następnego dnia, ponieważ uznano, że jego udział był mniejszy. Drugi mężczyzna czeka na rozprawę w sądzie. Portal o2.pl podaje oficjalną wypowiedź tamtejszej policji. Takie zachowanie wobec drugiej istoty żywej jest nie do zaakceptowania. Jako organizacja zajmująca się pilnowaniem porządku, nie możemy zgodzić się, by nasi pracownicy zachowywali się w ten sposób.

Uważacie, że to sprawiedliwe, że jeden z mężczyzn został wypuszczony na wolność? Publikujemy nagranie oraz wypowiedzi internautów na ten temat.

 
 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-10 16:44:30

oni w o góle są jacyś poku*****i , jak najdalej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-10 15:08:52

Masakra, obok przyjeżdżają samochody w których na 100 siedzą mężczyźni. Żaden się nie zatrzyma, nie zareaguje. Pewnie sami mają poglądy podobne do tych policjantów- może swoich kobiet nie biją ale też nie sprzeciwiają się by bić inne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-10 13:17:08

ja pie...dole! Do gazu z wszystkimi ciapatymi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-10 03:08:22

No i macie. Chcecie tego tutaj? Chcecie byc pobite latem? To nawet zwierzeta nie sa, bo zwierzeta dbaja o swoich. To sa bestie. Nie wolno ciapatych wpuszczac do Polski.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-10 01:05:34

Co się dziwicie, przecież to są ciapaki ! Oni traktują kobiety gorzej niż psy na łańcuchu... Ona też jest ciapaczką więc powinna być zakryta, dlatego dostała wp*erdol za to ubranie. U nich to normalne ale im do cywilizacji bardzo daleko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1