Panika w Krakowie: W niewyjaśnionych okolicznościach giną młode, podobne do siebie kobiety!

14 Sierpnia 2011

Ofiary mają ten sam kolor włosów, podobny wiek i noszą okulary.

morderca kraków

Od pewnego czasu mieszkanki Krakowa nie mogą spać spokojnie. A wszystko za sprawą tajemniczych zniknięć trzech młodych kobiet.

Pierwsza tragedia miała miejsce 1 lipca 2010 roku. To właśnie wtedy zaginęła 24-letnia fotoreporterka, Urszula Olszowska. Ciało dziewczyny znaleziono cztery miesiące później w okolicznej rzece. Następnie na policję zgłoszono zaginięcie Małgorzaty Szabatowskiej. Kobieta miała wtedy 31 lat. W jej domu znaleziono torbę z nierozpakowanymi zakupami, na stole stał niedojedzony obiad. Wszystko wskazywało więc na nagłe porwanie. Jednak to nie koniec koszmarnych wypadków w okolicach Krakowa. Podobna sytuacja spotkała jeszcze jedną dziewczynę. 25-letnia Agnieszka Miedziak wybierała się na randkę ze swoim chłopakiem. Niestety, nie dotarła na miejsce... Dziewczynę znaleziono martwą tydzień po zaginięciu.

Chociaż policja wyklucza jakikolwiek związek wszystkich przypadków, to jednak istnieją pewne przesłanki, które mogłyby obalić to przekonanie. Jak zauważył portal Fakt.pl, poszczególne tajemnicze zaginięcia kobiet można w pewien sposób ze sobą połączyć. Wszystkie zaginione kobiety łączy podobny wygląd, wiek oraz to, że nosiły okulary – podaje Fakt.pl. Ponadto znaleziono je w zbiornikach wodnych zlokalizowanych między Krakowem a Zakopanem.

Mieszkańcy Krakowa są bardzo zaniepokojeni całą sytuacją. Obawiają się kolejnych tajemniczych porwań. Coraz bardziej są również skłonni twierdzić, że mamy tutaj do czynienia z psychopatycznym zabójcą, który skrzętnie wybiera swoje ofiary...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Produkują pigułki ze ZMARŁYCH NOWORODKÓW (Tak leczą w Chinach!)

Zawartość niektórych medykamentów to w 99,7 proc. ludzkie szczątki.

Woda w jeziorze zamieniła się w krew! KONIEC ŚWIATA JEST BLISKI?

Przerażające zjawisko do złudzenia przypomina kres dziejów, opisany w Apokalipsie.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (90)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

fbi
(Ocena: 5)
2014-06-18 13:47:53

re: Panika w Krakowie: W niewyjaśnionych okolicznościach giną młode, podobne do siebie kobiety!

wszystko w 2010 roku ! wtedy tez wieczorek zaginęła , może to ten sam morderca , zawsze mi się wydawało że to ktoś z myślenic lub krakowa który sobie pojechał na wczasy do sopotu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-20 10:46:31

chyba osoba , która pisała ten artykuł do gazety jest niedoinformowana (przez to sieje zamęt) bo w zalewie nie zaleziono M.Szabatowskiej!!! fakt , ze mogła zostac porwana, ale po co takie bzdury?!! i dopisywanie czegos, co nie jest prawdą!! gratuluje artykułu i zorientowania!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-24 09:29:12

Znałam Ule - dla mnie był to szok dowiadując się o jej zaginięciu, a następnie o śmierci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-20 01:09:59

Ja widziałam zdjęcie tej Agnieszki Miedziak, na dworcu głównym na dole, jak jest miejsce Oświęcima - busa...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-17 10:10:42

to prawda bo w TV oglądałam o tym reportaż ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-16 10:03:00

bzdury. Te sprawy łączy jedynie młody wiek kobiet i tajemnicze zaginięcie. Ktoś się naoglądał za dużo seriali kryminalnych made in USA. W sprawie Agnieszki Miedziak pierwszym podejrzanym jest jej chłopak, w sprawie Małgorzaty podejrzana wydaje się być jej przyjaciółka, a Urszula pewnie zaufała nie temu facetowi co trzeba, bądź popełniła samobójstwo. Zbiorniki wodne są świetnym miejscem do ukrycia zwłok i potencjalny zabójca prędzej wyrzuci ciało do rzeki niż np. zakopie. Nie siejcie paniki, bo dziewczyny znowu będą bały się wychodzić na ulice.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 15:38:08

Uwielbiam to zdanie : "Panie, mysle, ze trzeba jednak na siebie uwazac, bo wielu jest teraz pojebów i nigdy nie wiadomo, kiedy moze Ci sie stac cos zlego." :D Mistrzostwo!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 11:07:28

popieram kogoś pode mną ^^ papilocie, myśl!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 08:35:56

papilot, jeblo Cie? opierasz swój 'reportaż' na podstawie gazety w ktorej pisza, ze babka zamordowala męża, bo ten smazyl wątróbkę w nocy? Jestem z Krakowa, jedną dziewczynę znaleziono niedaleko mnie, drugą w miejscu gdzie we wakacje chodziłam się kąpać.. W mediach nie podają żadnych pokrewieństw tych zbrodni. Czysty 'przypadek', ze tak to brzydko ujmę. I wcale nie boję się wychodzenia z domu, równie dobrze coś złego moze mi sie stać w domu. Aczkolwiek powiem wam, że mam kilka znajomych, które przez te ostatnie wydarzenia nie wracają już same do domu. Tak więc takie sytuację sieją jednak przerażenie.. co więcej, ja zawsze byłam zdania, że każdemu się może coś złego przytrafić, oprócz mnie. Do czasu, gdy 2 tygodnie temu bylam sledzona przez jakiegoś chłopaka z pół godziny, po czym zaczaił się na mnie w kolokwialnych "krzakach", na szczescie mu ucieklam, ale gdybbym nie, to nie wiem jak to by sie skonczylo. Wiec drogie Panie, mysle, ze trzeba jednak na siebie uwazac, bo wielu jest teraz pojebów i nigdy nie wiadomo, kiedy moze Ci sie stac cos zlego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 00:34:48

Nie czytałam tego artykułu, ale tytuł przypomina mi książkę "Śnieżyca" (Sharon Sala) ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz