William i Harry wyjawili, jak wyglądała ich ostatnia rozmowa z matką! Wstrząsające…

24 Lipca 2017

Tego samego wieczoru księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku.

lady Diana

Śmierć księżnej Diany poruszyła nie tylko Wielką Brytanię, ale cały świat. Aż trudno uwierzyć, że niedługo minie już 20 lat od tragicznego wypadku, w którym zginęła. Choć wiele osób płakało po Lady Di, bez wątpienia najmocniej przeżyli to jej synowie. W chwili śmierci Diany, William i Harry mieli zaledwie po 15 i 12 lat. Niedawno ujawnili, jak wyglądała ich ostatnia rozmowa z mamą.

- W specjalnym dokumencie, który ma zostać wyemitowany w 20 rocznicę śmierci ich matki, opowiedzieli o swoich wspomnieniach o księżnej. Ujawnili też przebieg ostatniej rozmowy przed tragicznym wypadkiem – czytamy na wprost.pl. Dokument zostanie wyemitowany w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii już 24 sierpnia. Co dokładnie się w nim znajdzie?

Oprócz wspomnień i anegdot o księżnej Walii, jej synowie przytoczą także fragmenty rozmowy telefonicznej, poprzedzającej śmiertelny wypadek w Paryżu.

- Harry i ja chcieliśmy jak najszybciej się pożegnać, wiesz, powiedzieć: do usłyszenia później... gdybym tylko wiedział, co za chwilę się stanie, nie byłbym taki w tej rozmowie taki chaotyczny – serwis cytuje słowa Williama. W materiale książę przyznał także, że do tej pory pamięta ostatnie słowa matki, ale nie chce o nich publicznie opowiadać. Z kolei Harry powiedział: – Dzwoniła do nas z Paryża, nie pamiętam dokładnie, co mówiłem, ale tym, co zapamiętam do końca życia jest żal, jak krótka była ta rozmowa przez telefon.

Przypomnijmy, że Lady Di zmarła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Auto, którym jechała wówczas ze swoim kochankiem, Dodim Al-Fayedem, uciekało przed paparazzi. Samochód rozbił się – na miejscu zginęli kierowca oraz Al-Fayed. Jego ochroniarz oraz Diana zostali przewiezieni do szpitala. Księżnej nie udało się uratować. O 4:00 rano zmarła z ciężkimi obrażeniami ciała. Miała zaledwie 36 lat.

Jej syn, książę William oraz jego żona, księżna Kate byli ostatnio w Polsce ze swoimi dziećmi: O żartach księżnej Kate mówią dzisiaj wszyscy! Zabawne?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-25 23:03:54

Film został wyemitowany wczoraj tj. 24 lipca a nie sierpnia!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mm
(Ocena: 3)
2017-07-25 08:42:20

Wszędzie można znaleźć komentarze jaką to wspaniałą osobą była. Ale dlaczego? Co takiego zrobiła?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-25 15:17:28

A reszta co zrobila?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-24 17:37:02

Była wspaniała osoba

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1