Ojciec zmusił 13-letniego syna do seksu ze swoją konkubiną! "Jesteś na tyle duży, że powinieneś stać się mężczyzną!"

13 Lutego 2011

Mężczyzna najpierw na oczach dziecka odbył stosunek ze swoją dziewczyną, a następnie kazał chłopcu powtórzyć wszystko, czego przed chwilą się „nauczył”.

Ojciec zmusił 13-letniego syna do seksu ze swoją konkubiną!

Wrocławski sąd w najbliższym czasie zajmie się sprawą Roberta K. i jego 20-letniej konkubiny, Sandry. Para odpowie za zmuszenie do seksu 13-letniego syna Roberta K. z poprzedniego związku.

Do zajścia doszło w maju zeszłego roku, kiedy nastolatek nocował w domu swojego ojca. Gdy chłopiec grał na komputerze, ojciec przyszedł do jego pokoju i postanowił uświadomić syna w kwestiach łóżkowych. Najpierw szczegółowo opowiadał mu o seksie, a następnie na jego oczach odbył stosunek ze swoją konkubiną. Kazał nastolatkowi uważnie obserwować „jak to się robi”, a potem zażądał, aby chłopiec powtórzył w praktyce wszystko, czego przed chwilą się nauczył. 13-latek odmówił, jednak Robert K. stwierdził: - Jesteś na tyle duży, że powinieneś stać się mężczyzną. Dodatkowo zagroził synowi laniem i… wyłączeniem komputera.

Argumenty przekonały chłopca, bo zrobił wszystko, czego żądali od niego ojciec i jego kochanka. Robert K. nie zamierzał jednak stać z boku i tylko obserwować poczynań swojego nastoletniego syna. Po kilku minutach dołączył się do pary i wziął udział w „zabawie”.

Nastolatek przyznał się do wszystkiego matce dopiero dwa miesiące po całym zajściu. Przez ten czas kobieta bardzo niepokoiła się o swojego syna, ponieważ chłopiec z dnia na dzień stał się zamkniętym w sobie odludkiem. Źródła jednak podają, że matka doskonale zdawała sobie sprawę ze skłonności byłego męża do dziecięcej pornografii, a mimo to posyłała do niego regularnie syna i jego 8-letnią siostrę.

Dziewczynka zresztą również padła ofiarą molestowania. Śledztwo wykazało, że kochanka Roberta K. wielokrotnie wchodziła do łazienki w czasie, kiedy 8-latka kąpała się w wannie i dotykała różnych części ciała dziewczynki. Robert K. wszystko obserwował i uwieczniał na zdjęciach.

- W całej sprawie dziwi najbardziej bezmyślność matki dzieci, która wiedząc o zainteresowaniach byłego męża nadal pozwalała mu się nimi zajmować – podsumowuje serwis Pardon.pl.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Płacząca figurka Maryi. Tłumy ludzi pragną zobaczyć kolejny cud!

Z oczu figurki wypływają prawdziwe łzy! Wierni przybywają z całego świata, aby zobaczyć to niezwykłe zjawisko.

Zgwałcił 14-latkę, dostał 8 miesięcy więzienia! „Przytrzymywał jej głowę i zmuszał do seksu oralnego!”

Polskie media grzmią, że surowsze kary otrzymują drobni złodzieje! Czy po wyjściu na wolność Sebastian O. zaatakuje znowu?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (65)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Obserwator z Wysokikoło zawieria
(Ocena: 5)
2015-05-08 09:34:47

re: Ojciec zmusił 13-letniego syna do seksu ze swoją konkubiną!

Chciałbym być na jego miejscu tego syna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ika
(Ocena: 5)
2013-02-27 23:45:27

re: Ojciec zmusił 13-letniego syna do seksu ze swoją konkubiną!

do pierdla z nimi!!!!!!!!!!!!!!! a tam niech ich tak wydymają że do końca życia chodzić będą jak kaczki..a zresztą takich to rozstrzelać..i tyle..jak by ktoś zrobił coś takiego mojemu dziecku osobiście bym go ukatrupiła i w dupie bym miała więzienie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-28 21:09:55

Jestem ojcem pięciorga dzieci. Jednego dnia mój 14 letni wtedy syn spytał mnie czy zabrałbym go do burdelu. Odpowiedziałem nie bo sam tam nie chodzę bo kocham jego matkę i to mi wystarcza. Czy również jestem zboczony że wytłumaczyłem synowi co się robi z kobietą i nie ukrywałem jak spostrzegał was kobiety przy ulicy zdolne do wszystkiego do czego są zdolne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-28 20:59:13

Błagam tylko mi nie podawajcie szmatławców w stylu Wyborcza lub TVN POLSAT za wiarygodne źródła!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-28 20:55:34

Ludzie myślcie w tym artykule jest napisane W całej sprawie dziwi najbardziej bezmyślność matki dzieci, która wiedząc o zainteresowaniach byłego męża nadal pozwalała mu się nimi zajmować – maje zielińską specjalnie napisałem małą literą żeby podkreślić bezmózgowie autora.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-23 17:18:12

kazirodztwo trudno udowodnić.Prokuratura, RODK(kupione?), ale i w perspektywie czasowej sąd, nie chcą słyszeć o gwałtach na dziecku (mimo widocznych skutków długoterminowych-3 lata po ostatnim gwałcie), a dziecko(5 l.) po spotkaniu z "ojcem" wraca do pampersa, wypróżnia się z trudem po 13 dniach(mimo leków przeczyszczających)."ojciec" musi widywać dziecko.Chore polskie prawo!!! A rzeczywista ochrona dziecka przed pedofilem lest tylko medialnym tematem! sabszym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-15 09:16:29

takie mamy prawo skoro sad kazal jej posylac dzieciaki do ojca nie mogla odmowic

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-25 17:10:27

dlaczego matka nie reagowala? niemiala dowodow i sad kazal napewno zeby dziecko widywalo sie z ojcem a jak ojcie mial uz ta swoja konkubine naco mu ogladaie pod przymusem dzieci jak ona sie rozbierze bez bicia i mu zrobi...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-14 21:38:39

to prawda. Czasem artykuły wydają się aż wyssane z palca i nikt o tych zajściach nie słyszał w mediach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-14 15:06:13

Skąd tutaj zawsze są artykuły o molestowaniu, gwałtach, sadyzmie? ;D Ja nie kumam.. Skąd? Nigdzie takich rzeczy nie ma tylko tutaj na tym papilocie. Czy są te informacje prawdziwe?:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-15 16:34:53

Niestety tak, to prawdziwe zdarzenie. Pierwszy raz przeczytałam o tym w Gazecie Wyborczej, a później tutaj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz