Ojciec chciał sprzedać pedofilom 4-letnią córkę. Umówił ją na 70 spotkań

31 Marca 2018

Za jedną godziną spędzoną z córką zażyczył sobie 500 dolarów.

pedofilia

Czy zdarza wam się czasami myśleć, że niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci? Trudno myśleć inaczej, gdy na jaw wychodzą informacje takie, jak ta, dotycząca Andrewa Jamesa Turleya ze Stanów Zjednoczonych. 30-latek dał ogłoszenie, w którym wystawił na aukcję pedofilom swoją 4-letnią córkę. „Zabaw się z córeczką tatusia” – napisał.

Mężczyzna spotkał się z bardzo dużym odzewem. Wielu pedofilów było zainteresowanych obcowaniem seksualnym z czterolatką! Ostatecznie bezwzględny ojciec zdecydował się na ponad 70 spotkań, czytamy na portalu popularne.pl.

O całej sprawie dowiedzieli się policjanci z Houston. Zobaczyli w Internecie ogłoszenie Turleya. Napisał w nim, że jego dziecko ma mniej niż 10 lat i może być za małe na stosunek płciowy, ale poza tym wszystko jest w porządku. Zaznaczył, że przed spotkaniem poda małej środki nasenne. Za jedną godziną spędzoną z córką zażyczył sobie 500 dolarów. Policjanci postanowili zastawić na mężczyznę pułapkę. Jeden z nich udawał klienta. Dzięki temu udało się aresztować Turleya w listopadzie 2015 r. Matka podobno nie wiedziała, co wyprawia ojciec jej dziecka.

Chociaż mamy XXI wiek i handel ludźmi jest zakazany, Narodowe Centrum ds. Zaginionych i Wykorzystywanych Dzieci informuje o ponad 10 000 zgłoszeń na temat sprzedawania dzieci w 2017 r. - podaje portal popularne.pl.

Zobacz także: Karmienie piersią BEZ CENZURY: Mleko kapiące z sutków, rozciągnięta skóra, ślady ugryzień (ZDJĘCIA 18+)

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-02 10:14:04

Już siedzi w psychiatryku?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1