Co działo się na pogrzebie Magdaleny Żuk?

26 Maja 2017

Nadal niewiele wiadomo. Niektórzy są przekonani, że dziewczyna zabrała tajemnicę do grobu.

Magdalena Żuk śmierć

Przez kilka ostatnich tygodni cała Polska żyła sprawą śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Na ten temat krążyło mnóstwo teorii spiskowych i nadal nie wiadomo, czy kiedykolwiek poznamy prawdę. Tymczasem po cichu zdążył się odbyć pogrzeb młodej bogatynianki...

Jak to się zaczęło?

Magda wyleciała do Egiptu, bo chciała odpocząć – tak brzmi oficjalna wersja. Na miejsce doleciała szczęśliwie, ale już pierwszego dnia Markus – jej chłopak odebrał od niej telefon i dowiedział się, że Magda słyszy wokół pokoju dziwne hałasy. Następnie przekazała słuchawkę recepcjoniście, a rano przesłała informację, że wszystko w porządku. Jednak coś dziwnego zaczęło się dziać już drugiego dnia. Magda próbowała skontaktować się z partnerem, ale nie wiadomo zbyt dużo o kulisach tej rozmowy. Potem trafiła do szpitala, a tam w niewyjaśnionych okolicznościach zmarła.

W Sieci krąży wiele teorii. M. in. podejrzewano, że u dziewczyny mogła ujawnić się schizofrenia, ale nie wykluczano innych wątków. Do najpopularniejszych należy handel ludźmi oraz przypadkowa napaść i gwałt. Pod tym względem zastanawiająca jest zwłaszcza wymiana słów prowadzona przez Egipcjan podczas rozmowy Magdy i jej chłopaka Markusa. Padają wulgarne słowa w kontekście seksualnym. Rozważano też powiązanie tej sprawy ze śmiercią innej Polki, ale śledztwo pod tym kątem przyniosło negatywny wynik.

Zobacz także: Jakie groźby dostają koledzy Magdaleny Żuk? „Niesamowita fala hejtu! Ludzie grożą, że poukręcają nam głowy!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-25 11:58:46

A dla mnie to wszystko dziwne. Wiem, ze o zmarlych zle sie nie mowi ale po kiego diabla poleciala do tego Egiptu sama? Mogla zabrac kogokolwiek. Blondynka, Europejka, niebrzydka.. No kurde. Szkoda dziewczyny.. Byla naprawde pogodna, pelna zycia dziewczyna.. Nie uwierze nigdy w wersje o samobojstwie, chyba, ze naprawde nafaszerowali ja takim shitem ze nie wiedziala jak ma na imie. Sama z siebie nigdy by nie zrobila takiego okropienstwa..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
agniecha
(Ocena: 2)
2017-05-26 21:20:17

nie mogę go słuchać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-26 12:33:47

taa biedni poszkodowani mieszkancy Afryki. Noz kur...wa mac!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-26 03:12:12

Panie Jackowski. Obserwuję u pana nagły atak psychozy. Cytując pana: "Ja mam takie wrażenie".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
grht
(Ocena: 5)
2017-05-26 13:31:35

hehe dobre ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1