Nastolatki legalnie usuwają ciąże! "Bo płód ma rozszczep kręgosłupa albo zespół Downa"

08 Lipca 2011

Od 2002 roku dziewczyny poniżej 16-roku życia dokonały ponad 35 tys. aborcji.

aborcja

Jeszcze do niedawna brytyjski rząd za wszelką cenę próbował zapobiec publikacji danych statystycznych na temat aborcji dokonywanej z przyczyn medycznych. Ostatnio jednak służba zdrowia Anglii i Walii ujawniła wreszcie te szokujące dane.

Raport, o którym przeczytać możemy na portalu Daily Mail, obejmuje ostatnie dziesięć lat. Z przedstawionych informacji wynika jasno, od 2002 roku dziewczyny poniżej 16-roku życia dokonały ponad 35 tys. aborcji!

Płód zwykle usuwany jest ze względu na wrodzone wady rozwojowe. Na przykład wtedy, gdy obciążony jest syndromem Downa, stwierdzono u niego rozszczep kręgosłupa bądź też stopę końsko-szpotawą. Aborcji dokonuje się również ze względu na zdrowie matki. Z takiej przyczyny na usunięcie płodu zdecydowało się przez ostatnie dziesięć lat 115 matek.

Jak wynika z raportu, na aborcję decyduje się coraz więcej młodych kobiet. Jak wylicza Daily Mail – w ostatnich dziesięciu latach ciążę u dwunastolatek usuwano aż 74 razy!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Przyszywają penisy dziewczynkom, bo to wstyd mieć córkę!

We wschodniej kulturze syn to radość i bogactwo, dziewczynka – ciężar i kłopot.

Ugotowała dziecko w mikrofali! Scenariusz jak z horroru

6-tygodniowa dziewczynka umarła na skutek poważnych poparzeń narządów wewnętrznych.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (206)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-01-07 11:08:26

re: Nastolatki legalnie usuwają ciąże!

Chciałabym móc uznać argumenty tych, którzy są za aborcją, ale z której strony by na to nie spojrzeć- to zabicie człowieka, który JUŻ istnieje. Temu nie da się zaprzeczyć. Nie pozostaje mi nić, tylko współczuć tym dziewczynom / kobietom i modlić się za nie, by potrafiły sobie wybaczyć...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-21 16:37:56

gówniary wstrętne... Usunąć takim macicę ... Jak można takim aniołkom robić tak wielką krzywdę. sex i życie traktują rzeczowo zero szacunku dla siebie i otoczenia... dziecko jest cudem .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-29 22:43:38

Urodziłam córeczkę z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem,choć lekarze proponowali aborcje.Nie zabiłam swojego dziecka i cieszę się z tego,jednak wstyd mi przed samą sobą i bardzo żałuję,że przeszło mi to przez myśl.Dziś już nie ma mojej córeczki,bo umarła i bardzo żałuję że choć przez chwilę zastanawiałam się nad aborcją.A moje dziecko bardzo chciało żyć i dzielnie walczyła do końca jednak choroba ją pokonała.Wiem,że już nigdy nawet przez sekundę nie będe mieć wątpliwości i zawsze wybiore życie.Mama aniołka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-05 10:09:14

- Nie dajcie się zwieść propagandzie liberalistycznej nagłaśniającej tezę, że obrona poczętego życia jest sprzeczna ze standardami europejskimi. Zabijanie dzieci nienarodzonych, to prawdziwy holocaust naszych czasów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-12 15:16:49

każdy ma prawo decydować z własnym sumieniem jednek w tym momencie to prawo zostaje odebrane lekarzom i pielęgniarką asystującym przy zabiegu, w tym momencie oni nie mają jak postępować ze swoim sumieniem niejednokrotnie. legalne również powinna być STERYLIZACJA! nikomu wtedy krzywda sie nie dzieje,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-12 12:34:30

zdjecie zajebi...ste dowalili

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-09 12:16:18

gó...wno wiecie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-09 05:23:04

kazdy ma prawo do zycia - ale nie zapominajmy ze ingerujemy w nature - a jak to widac na przykladzie zwierzat, powinny przezyc tylko silne osobniki - chore sa usmiercane przez matke - a my mozemy usmiercic je zanim wpelni beda zyc i dobrze... Uwazam ze w takich wypadkach nawet w polsce powinno byc pozwolenie na aborcje. Bo nie kazdy chce poswiecic cale zycie na opiekowaniu sie chorym czlowiekiem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-09 10:59:37

w Polsce jest przyzwolenie na usunięcie patologicznego płodu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-10 18:21:09

gdyby ludzie żyli tak, jak zwierzęta, to za 40 lat zdechłabyś z głodu, bo byłabyś już stara i nie miałabyś siły, żeby zarobić na chleb. A nikt by ci nie pomógł (nawet własne dzieci), bo przecież "powinny przeżyć tylko silne osobniki" :) ciekawa teoria rodem z czasów jaskiniowców, gdzie max wiek wynosił30-40 lat :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-09 00:39:46

A ja powiem że w każdej wypowiedzi jest troszkę prawdy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-09 00:27:07

ja nie wglebiajac sie bo to temat rzeka, uwazam ze kobieta ma prawo w 100% decydowac o swoim ciele i zmianach w nim zachodzacych. I tyle. Mezczyzni nie powini miec nawet prawa głosu odnosnie aborcji bo to nie oni zachodza w ciaze i nie moga sobie nawet wyobrazic czym ciaza dla organizmu jest. To my decydujemy czy chcemy miec dziecko czy nie, czy chcemy zajsc w ciaze czy nie. Nikt nas nie zmusza do robienia dzieci to dlaczego prawo i obcy ludzie maja zmuszac do donaszania chorej ciazy? Chyba kazdy wie co sie dzieje z dzieckiem w patologicznych domach dziecka- najgorszej organizacji zajmujacej sie "hodowaniem" dzieci. Proponuje by kazdy zajal sie swoim zyciem a nie ukladaniem i decydowaniem o zyciu innych ludzi. To nie powinno miec prawa bytu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-10 18:35:56

"Nikt nas nie zmusza do robienia dzieci to dlaczego prawo i obcy ludzie maja zmuszac do donaszania chorej ciazy?" głupia istoto...właśnie dlatego, że nikt cię nie zmusza do dawania dupy, to masz wybór: albo uprawiasz sex i liczysz się z tym, że świat nie jest taki kolorowy i czasem rodzą się także chore dzieci, albo bojąc się o swoje leniwe dupsko, któremu nie chce się zajmować chorym dzieckiem zostajesz wieczną dziewicą i strzelasz sobie palcówy do końca życia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 22:01:43

Popieram ;) Kobiety tak wolne jak Ty, nie liczą się z tym że po takiej skrobance mogą w ogóle nie móc mieć dzieci, dostać krwotoku albo mieć jeszcze inne powikłania. Dalej, wyżej jest napisane do 16 latkach i niżej, jeśli pannica w tym wieku skacze do łóżka powinna potem ponieść tego konsekwencje. Po za tym aborcja to najnormalniejsze zabójstwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz