Najpiękniejsza noc tego roku, czyli Sylwester z Grupą Warszawa

16 Grudnia 2015

Zapraszamy!

sylwester 2015/16

Elegancka kolacja w Zorzy, tajemnicze przyjęcie w Welesie czy wyjątkowy bal w Syrenim Śpiewie? Niezależnie czy hucznie czy kameralnie, przy stole czy na parkiecie – Sylwestra spędzimy w wyjątkowy sposób. Jeśli najpiękniejsza noc tego roku, to tylko z Grupą Warszawa!

Już niedługo jedyna taka noc. 31. grudnia przywitamy 2016 rok w wyjątkowym miejscu, świetnym towarzystwie i z kieliszkiem szampana w dłoni. Czy to będzie podczas eleganckiej kolacji, w kameralnym koktajl barze czy na balu  – wszystko zależy od nas. Grupa Warszawa stwarza okazję by przeżyć Sylwestra tak, jak lubimy najbardziej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-19 18:17:36

re: Najpiękniejsza noc tego roku, czyli Sylwester z Grupą Warszawa

WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 66314trzy828

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-17 12:24:27

re: Najpiękniejsza noc tego roku, czyli Sylwester z Grupą Warszawa

Super, chyba namówię męża na kolację w Zorzy.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1