Lesbijka wyszła za transseksualistę! Czy nie ma już ŻADNYCH granic?

17 Lutego 2011

Pochodząca z Jamajki Alicia Evans i Angielka Kerry Whybrow poznały się przez Internet. Czy warto akceptować te wszystkie dewiacje?

Lesbijka wyszła za transseksualistę! Czy nie ma już ŻADNYCH granic?

W dzisiejszych czasach, śluby homoseksualistów nie zaskakują już raczej nikogo. Co innego, gdy w związek małżeński wstępuje lesbijka z… transseksualistą! Jak podaje „Daily Mail” to specyficzne wydarzenie, wywołało wśród Brytyjczyków ogromne poruszenie.

Pochodząca z Jamajki Alicia Evans i Angielka Kerry Whybrow poznały się przez Internet. I nikt nie dziwiłby się, że kobiety pragną być razem, gdyby nie fakt, że jedna z pań jeszcze niedawno była mężczyzną.

66-letnia Kerry Whybrow trzy lata temu przeszła operację zmiany płci. Wcześniej nazywała się Roger Steed. Pan Steed przed zmianą płci pracował jako strażak. Mężczyzna nie mógł jednak odnaleźć szczęścia w życiu prywatnym. Mimo że miał aż trzy żony, zawsze czuł się niespełniony, wciąż towarzyszyło mu przeczucie, że jego życie powinno wyglądać inaczej.

Skłonności transseksualne mężczyzny zauważyła wreszcie jego trzecia partnerka. Kobieta pozwalała mu nawet przebierać się w damskie ubrania oraz ostatecznie namówiła go do operacji zmiany płci. Co więcej, wcale nie miała mu za złe, że zniszczył ich małżeństwo. Wręcz przeciwnie, pojawiła się na jego kolejnym ślubie i mocno wspierała byłego męża. Niestety, wyboru ojca nie zaakceptowała jego córka. Dziewczyna twierdzi, że nigdy nie pogodzi się z tą dziwaczną sytuacją.

Niektórzy twierdzą, że ślub kobiety z kobietą będącą niegdyś mężczyzną to swoisty przejaw nowoczesności, znak naszych czasów, symbol małżeństwa XXI wieku.

Czy warto się z tym zgodzić, a co więcej popierać takie zachowanie?

Karina Hefner

Zobacz także:

PRZEDSZKOLE DLA DZIECI BEZ PŁCI: Słowa „dziewczynka” i „chłopczyk” są w nim zakazane! Świat zwariował?

Placówce przyświeca idea równouprawnienia płci.

Ojciec zmusił 13-letniego syna do seksu ze swoją konkubiną! "Jesteś na tyle duży, że powinieneś stać się mężczyzną!"

Mężczyzna najpierw na oczach dziecka odbył stosunek ze swoją dziewczyną, a następnie kazał chłopcu powtórzyć wszystko, czego przed chwilą się „nauczył”.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (93)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-19 18:15:59

autorka też ma prawo wyrazić swoje zdanie, bo na tym polega tolerancja. nie uważąm tego związku za normalny i dziwią mnie kryteria "bo nikogo nie krzywdzą", co to znaczy??? zostawił trzy żony, skrzywdził córkę, która prawdopodobnie do końca życia będzie miała dylematy tożsamościowe i nie wiadomo czy będzie ufać mężczyznom (a może to są kobiety?) i to jest normalne? małżeństwo to nie czyjaś fanaberia, bo fajnie ale to głęboka relacja dojrzałych ludzi a nie dziwacznych Piotrusów Panów, na dodatek zmieniających płeć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-20 18:38:49

Karina Hefner sama jestes dewiantka, z takimi pogladami to do iranu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-19 21:35:41

na pewno nie jest to normalne ale nikomu tym krzywdy nie robią im napewno i tak jest cieżko w zyciu codziennym bo nie tolerancja jest wszedzie obecna więc niech zyja tak jak chcą!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-19 04:47:01

Jak można nazywać to dewiacją? Jeśli się kochają i nikogo nie krzywdzą to pozwólmy im żyć po swojemu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 17:50:03

Pani Karina Hefner do EGIPTU WON!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 13:13:13

Takie pytanie sugeruje już od samego poczatku, że mamy się z tym nie zgadzać. Poprawnośc polityczna nie musi być zachowana, ale szacuek do drugiego człowieka oraz pozostawienie wyboru czytelnikowi TAK.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 22:03:03

DOKŁADNIE.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 12:40:05

Pani Hefner wykazała się zwyczajnie ciemnotą i brakiem jakiejkolwiek wręcz podstawowej wiedzy o świecie, ciekawe dlaczego jeszcze pracuje w redakcji ? Aha, i życzę miłej sprawy w sądzie Pani Karino, bo organizacje KPH ( tak, wiem ,że Pani nie potrafi go rozwinąć, radzę zasięgnąć porady kogoś z większym ilorazem inteligencji) nie powinny zostawić tego w spokoju. Papilocie, nie dziw się ,ze poziom Twoich czytelników jest tak niski !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 00:55:40

ten artykuł utwierdził mnie w przekonaniu, że nie mam po co więcej wchodzić na papilota. takiego braku profesjonalizmu jak żyję nie widziałam,a tak ograniczonych horyzontów pani Hefner aż nie chcę komentować. To śmiech na sali, by swoje kompleksy i zaściankowość publicznie wywalać w pracy pisząc "czy nie już żadnych granic" lub "dewiacje" przy związku, gdzie podejrzewam w Anglii nikogo, poza panią Hefner nie obszedł. Szczególnie, że jeszcze niedawno był podobny związek zawarty w Polsce, acz para dobrała się mimo transseksualizmu heteroseksualnie. Powinno być wstyd redakcji tej strony, że dopuścili taki artykuł pełny stronniczych uwag do wglądu publicznego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 22:03:31

DOKŁADNIEx3934845

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 00:46:13

Dlaczego naczelny jeszcze nie zdjął tego artykułu? Może być niezła chryja w sądzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 23:33:09

Pani Hefner, pani sama jest dewiantką i zupełnie nie warto pani tolerować. Proszę się dobrze zastanowić zanim znów pani kogoś obrazi. Żałosny artykuł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz