PRZEŁOM W SPRAWIE MAGDY ŻUK. Doszło do zatrzymania jednej osoby!

28 Czerwca 2017

Czy wreszcie dowiemy się prawdy?

Magda Żuk

Magdalena Żuk jest osobą znaną w całej Polsce. Niestety wszystko za sprawą tragicznej śmierci, do której doszło w kwietniu w Egipcie. W Internecie krąży mnóstwo spekulacji, jak zmarła piękna bogatynianka. Wiemy już, że bezpośrednią przyczyną było uduszenie. Wciąż czekamy na wyniki badań toksykologicznych, histopatologicznych oraz biologicznych przeprowadzonych w Polsce. Nie mamy natomiast informacji na temat sekcji, która odbyła się w Egipcie. Sprawa wyraźnie przycichła.

Po przeprowadzeniu śledztwa przez ekipę Krzysztofa Rutkowskiego dowiedzieliśmy się, że obstaje on przy wersji skoku z okna i problemów natury psychologicznej. Detektyw bez licencji wcześniej miał zupełnie inne zdanie, ale zmienił je i szybko wycofał się z akcji. Sprawą zainteresowało się także biuro detektywistyczne „Lampart”, które dotarło do pewnych interesujących źródeł i 16 maja przekazało materiał dowodowy prokuraturze. Okazało się, że istnieje powiązanie pomiędzy śmiercią Magdy a śmiercią Karoliny Kaczorowskiej – modelki, której ciało znaleziono w hotelu w Karpaczu. Z braku dowodów na zabójstwo umorzono śledztwo, ale wszystko wskazuje na to, że zostanie wznowione. Magda i Karolina miały wspólnych znajomych i obracały się w podobnym środowisku – ustaliło biuro detektywistyczne. Kaczorowska była także odurzana narkotykami i szantażowana. Co ciekawe biuro „Lampart” ustaliło, że osoby z tego środowiska są powiązane z różnymi organizacjami, zamieszanymi w handel kobietami.

Wszystko wskazuje na to, że wreszcie nastąpił przełom. Jedna z 72 osób podejrzanych o udział w śmierci Magdaleny Żuk została zatrzymana na lotnisku. Informację zdradził przedstawiciel biura detektywistycznego w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

Zobacz także: Ostatnie VIDEO z Magdaleną Żuk. Wrzuciła je do Sieci jej siostra!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

gość
(Ocena: 5)
2017-06-29 10:39:46

Przestańcie już pisać o tych prostytutkach, które same się zgłosiły,są na to maile, że szukały w Grecji i Turcji roboty jako prostytutki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-28 15:03:21

Pewnie i tak nie dowiemy sie prawdy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1