Jezus Chrystus objawił się na rybie?

08 Kwietnia 2012

Sensacja na święta. Ocenę prawdziwości tego dziwacznego cudu pozostawiamy oczywiście Wam. Wierzycie?

Twarz Chrystusa na rybie

Każdy gorliwy chrześcijanin chciałby doświadczyć w swoim życiu cudu. Nic zatem dziwnego, że ludzie regularnie opowiadają w mediach o tym, jak twarz Chrystusa ukazała im się na szybie, patelni, czy na toście.

W obliczu trwających właśnie Świąt Wielkanocnych niektórzy z nich ze szczególnym zainteresowaniem doszukują się kolejnych objawień. Pochodząca z Ameryki 24-letnia Erika Scheldt również zalicza się do tego grona. – Kobieta spacerowała po plaży, kiedy nagle zauważyła płaszczkę wyrzuconą na brzeg – relacjonuje The Daily Mail. – Po dłuższym przyjrzeniu się rybie dostrzegła na jej powierzchni nietypowy wzór, przypominający twarz brodatego mężczyzny.

24-latka nie mogła uwierzyć w to, co widzi, więc natychmiast zrobiła płaszczce zdjęcie i wysłała je do przyjaciółki. SMS z odpowiedzią potwierdził jej przypuszczenia: „To Jezus Chrystus!”.Coś w tym musi być, zwłaszcza że zbliża się Wielkanoc – mówiła wtedy mediom podekscytowana Amerykanka.

A Wy co widzicie na tej rybie?

Maja Zielińska

Zobacz także:

<--- Ten mężczyzna gwałcił małego kundelka! Zwierzaczek nie umiał się bronić przed DEWIANTEM

Co trzeba mieć w głowie, żeby dopuścić się tak okrutnego czynu? OHYDA!

Brutalnie zgwałcona i podpalona Ukrainka NIE ŻYJE! Co oni jej zrobili? WSTRZĄSAJĄCE

19-letnia Oksana błagała na łożu śmierci o karę dla swoich oprawców. Wstrząsające video.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (137)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ja tam widzę Gandalfa :}
(Ocena: 5)
2015-03-15 00:07:49

re: Jezus Chrystus objawił się na rybie?

To mi raczej Gandalfa przypomina XDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-06 17:44:05

re: Jezus Chrystus objawił się na rybie?

Smutnego kolesia widzę! XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-13 21:01:06

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-11 21:01:22

czytałam o tym całunie czytałam i znalazłam , przeczytajcie : Prawdopodobieństwo, że całun jest rzeczywiście płótnem, w które zawinięto martwe ciało Jezusa, wynosi 100% z niepewnością 10-83, "co oznacza liczbę zawartą między 99 i osiemdziesiąt jeden dziewiątek po przecinku a 100%". Jest to pewność najwyższa, jaką można po ludzku osiągnąć. Przejdźmy teraz do prawdziwej nowiny, jaką przekazuje nam całun. Badania naukowe prowadzone metodami dostępnymi dopiero współcześnie pozwalają nam z całą pewnością stwierdzić cztery fakty. Medycyna sądowa twierdzi, że płótno okrywało martwe ciało ofiary ukrzyżowania (dowodzi tego rodzaj krwawych wysięków i stężenie pośmiertne). Zresztą słynny chirurg paryski Pierre Barbet, Anglik David Willis i wielu innych, doszło do wniosku, badając ranę w boku Jezusa, że włócznia przebiła serce. Grupa naukowców amerykańskich STURP, która w 1978 roku miała możność wykonania szczegółowych badań całunu za pomocą nowoczesnych urządzeń, doszła do wniosku, że martwe ciało nie przebywało w płótnie więcej niż czterdzieści godzin, gdyż na materiale nie ma żadnych oznak rozkładu. To było zmartwychwstanie! Poza tym z ich badań wynika, że kontury plam krwi dowodzą faktu, iż nie nastąpił żaden wzajemny ruch zwłok i płótna. Ów brak naruszenia skrzepów krwi wskazuje na to, że ciało nie poruszyło się ani nie zostało poruszone (upada zatem starożytne podejrzenie wykradnięcia zwłok). Jednak przede wszystkim prowadzi do naukowego stwierdzenia, że ciało w jakiś sposób nagle zdematerializowało się wewnątrz całunu. Jednocześnie z tym zjawiskiem nastąpił niewyjaśniony błysk nieznanego promieniowania, którego źródłem było samo ciało, a które w niewytłumaczalny sposób pozostawiło obraz na płótnie, tak jakby przez nie przeniknęło (Arnaud- Aaron Upinsky zauważa, że "całun zawiera w sobie dowód wydarzenia metafizycznego"). Te cztery okoliczności razem wzięte dają się wyjaśnić tylko wówczas, gdy przyjmie się, że ciało tego trzydziestoletniego ukrzyżowanego przez Rzymian Żyda, który na stopach i na twarzy ma ślady ziemi z Jerozolimy, nagle po trzydziestu godzinach od śmierci wyemitowało nieznane promieniowanie, przenikając przez płótno, które je spowijało, bez żadnego fizycznego poruszenia względem niego, a pusty całun zwinął się na sobie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-10 15:54:28

Ja tu widze tylko wychudzonego Hagrida -.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-10 12:16:45

Gdyby Jezus Chrystus chciał się nam szarakom ukazać na pewno nie zrobiłby to na rybie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-10 10:21:15

gdzie ten Jezus? bo nie widze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-10 00:01:36

Kto tu wypisuje te komentarze pode mną? Rozhisteryzowane 13-latki? A jakąż to Wy moje drogie macie wiedzę żeby oceniać że Bóg na pewno istnieje, albo na pewno nie istnieje? Przypomnijcie sobie słowa mądrego człowieka "wiem, że nic nie wiem" . I moje drogie ateistki! To WSTYD co sobą prezentujecie, hańba! Znam wielu ludzi niewierzących- wspaniali, szanujący uczucia innych ludzie, z twardymi zasadami i moralnością, którą wzbogacali żeby nie skończyć jak zwykły odpad tej ziemi, by ich życie było piękne w każdym możliwym wymiarze. A co Wy drogie panie sobą reprezentujecie? Przypominacie sobie Jeana Tarrou z "Dżumy"? Człowiek, który marzył o świętości bez Boga. Wszyscy powinniśmy przeżyć nasze jedyne życie szczęśliwie i w pełnej harmonii. A uda się to jedynie wtedy, kiedy wszyscy zapragną być świętymi, nieważne czy świętymi dla Boga, czy świętymi bez Boga, jak Jean Tarrou.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-09 23:26:32

Nie mam zupełnie nic przeciwko ludziom wierzącym i bardzo chętnie rozmawiam z kimś kto ma pojęcie o swojej religii i może mnie czegoś nauczyć, posiada chociaż jakąś elementarną wiedzę. Natomiast cholernie mnie denerwuje kiedy ktoś wypowiadając się na temat swojej wiary zakrywa Wielkimi Słowami i patosem pustkę którą ma do przekazanie w swojej wypowiedzi, a tak naprawdę nic nie wie. Masło maślane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-09 22:28:32

przecież matki polki są! tylko o nich nie słychać i nie widać bo myją gary, albo przewijają pieluchy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz