Jak robić zakupy w TK MAXX?

14 Września 2017

Oto kilka wskazówek, jak znaleźć tam prawdziwe perełki!

tk maxx

TK Maxx oferuje bogaty wybór produktów – od ubrań i butów, po akcesoria oraz dodatki do domu – wszystko pod jednym dachem, aż do 60% taniej od regularnych cen w Polsce i na świecie.

Oto kilka wskazówek, jak zrobić tam udane zakupy:

Bądź otwarta – Zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą „bezkresnych możliwości”! Często znajdziesz u nas produkty, których nawet nie szukałeś, a będą Ci służyć!

Przygotuj się do zakupów – wchodząc do sklepu chwyć za koszyk i wrzucaj do niego to co od razu wpadnie Ci w oko. Produkty w TK Maxx to często pojedyncze sztuki markowych kolekcji i za chwilę mogą zniknąć. Chwytaj je póki jeszcze są dostępne!

Łowienie perełek – W działach modowych (np. damskim) ubrań szukaj pamiętając o tym, że asortyment rozmieszczony jest z podziałem na kategorię (np. sukienki) oraz rozmiar (np. 38). Łowy czas zacząć!

Masz tylko chwilę? – Rób zakupy z misją! Wejdź tylko do jednego z naszych działów (np. akcesoria, dział dla domu, buty) i szukaj pokus tylko w obrębie tej części sklepu.

Odwiedzaj nas często – do każdego sklepu asortyment dostarczany jest kilka razy w tygodniu, aby klienci zawsze mieli duży wybór unikalnych produktów.

Bądź czujna – to co widzisz może zaraz zniknąć z półek i wieszaków. Cały nasz asortyment znajduje się na terenie sklepu – nie mamy magazynów, w których przechowujemy dodatkowe sztuki danego produktu. Należy zatem szybko chwytać okazję, póki jeszcze jest!

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Już DZISIAJ od g. 12.00 w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce startuje 7. sklep TK Maxx w stolicy. W nowej lokalizacji pod jednym dachem znajdzie się aż 6 działów z setkami unikalnych perełek: moda damska, męska, produkty dla dzieci, obuwie, akcesoria oraz produkty dla domu. Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie!

TK Maxx w Galerii Północnej to aż 1599 m2, na których klienci odkryją zarówno stylowe klasyki jak i najnowsze jesienne trendy. Dostawy nowości trafiają do sklepów TK Maxx kilka razy w tygodniu, dzięki czemu wybór najlepszych perełek jest ogromny, a poszukiwanie jesiennych płaszczy, dzianinowych swetrów czy skórzanych kurtek – niezwykle proste. Nie zabraknie też stylowych garniturów dla mężczyzn i produktów idealnych do uzupełnienia szkolnej wyprawki dla najmłodszych. Dla tych, którzy wraz z początkiem nadchodzącej jesieni planują zmienić wystrój wnętrz, dostępny będzie dział z produktami dla domu.

Jak mówi Anna Dmochowska, kierownik sklepu TK Maxx w Galerii Północnej:
„Nareszcie mieszkańcy Białołęki, jednej z największych dzielnic Warszawy, doczekają się TK Maxx w swojej okolicy. Co znajdą w nowym sklepie? Wyjątkowy asortyment od znanych marek i projektantów z całego świata w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Za każdym razem, gdy odwiedzą TK Maxx, mogą trafić na nieodkryte skarby, ponieważ nowe produkty trafiają do nas aż kilka razy w tygodniu!”

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą wyjątkowe atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Dodatkowo, przed wejściem do sklepu będzie można sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „SZKLANA KULA”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 wybrane pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 20 zł do wydania w dniu otwarcia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1