HIT INTERNETU: Wszyscy mówią o poznańskim liceum, bo uczniowie…

09 Czerwca 2017

Co wspólnego ma ze sobą musical „La La Land” i III Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu? Zobaczcie.

la la land poznań

Podczas tegorocznych Oscarów i Złotych Globów, sporo mówiło się o musicalu „La La Land”. Film, bardzo ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów na całym świecie, zgarnął kilka zasłużonych statuetek. Nic zatem dziwnego, że uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu postanowili... zainspirować się tym musicalem, nakręcić jego własną wersję i w ten sposób wypromować swoją szkołę!

Na tapetę wzięli scenę otwarcia i piosenkę „It`s Another Day of Sun”, zmieniając ją na „It`s Another Day of School”. Efekt? Teraz mówi o nich cała Polska.

- Zaczęło się od seansu „La La Land"”, skończyło na remake`u sceny, którego nie powstydziłby się sam Damien Chazelle. Licealiści podeszli do sprawy profesjonalnie, długo pracując nad tym, co dziś robi furorę w sieci. - Krzysiek Przybylski (tegoroczny absolwent), czyli montażysta i operator zaproponował mi zajęcie się tym. Zgodziłam się. Na pierwsze spotkanie organizacyjne przyszły tłumy. Próby odbywały się prawie codziennie, przez ponad 3 miesiące. Nikt nikogo nie zmuszał, to byli sami ochotnicy - mówi TVN24 Zofia Ćwiek, reżyserka „It`s Another Day of School”. Dodaje również, że głównym celem biorących w akcji uczniów było wypromowanie swojej szkoły, a także osób, które na co dzień w niej przebywają, motywując do nauki.

Wysiłek i profesjonalna realizacja klipu zostały docenione przez Internautów, którzy zachwycają się pomysłowością uczniów z Poznania. „Genialne!” i „świetne” to słowa, które w komentarzach padały najczęściej.

Jeśli jeszcze nie widzieliście nagrania, koniecznie je obejrzyjcie. To prawdziwy hit!

Polecamy także: Czy ISIS zaatakuje także Polskę?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-09 16:29:29

Brawo, świetne dzieciaki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1