Gala SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA 2016 wraz z inauguracją strony PLAYBOY.PL za nami!

21 Czerwca 2016

Wczoraj odbyła się najbardziej prestiżowa impreza w Warszawie.

Samochód Roku Playboya 2016

Jak co roku najlepsze, najnowocześniejsze i najbardziej luksusowe samochody, niepowtarzalny playboy show, super oprawa muzyczna i wyjątkowe osobowości ze świata sztuki, kultury i biznesu – to tylko niektóre znaki szczególne 24. Gali Samochód Roku Playboya 2016.

W tegorocznym plebiscycie ten zaszczytny tytuł zdobył Jaguar F-Pace!

Na Gali zorganizowanej 20.06.2016 r. w Warszawie w Endorfinie Foksal Pałac Zamoyskich zostały wręczone  nagrody Laureatom kolejnej edycji tego prestiżowego plebiscytu.

Podczas gali można było podziwiać nagrodzone przez Jury samochody. Wyboru dokonało jury konkursowe w składzie: Rafał Jemielita, Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk i Andrzej Koper.

PLAYBOY raz w miesiącu to za mało, teraz macie go codziennie. Na imprezie odbyła się inauguracja strony WWW.PLAYBOY.PL. To pierwsza, oficjalna odsłona polskiej edycji Playboya w Internecie.

„Bardzo się cieszymy mogąc oddać do użytku naszych Czytelników stronę Polskiej Edycji Playboya. Strona Playboy.pl to wyjątkowe uzupełnienie magazyn. Prezentuje męski punkt widzenia - najlepsze zdjęcia, humor, wyjątkowe osobowości i najciekawsze informacje ze świata stylu, gadżetów i motoryzacji.” – mówi Rafał Księżyk, redaktor naczelny magazynu oraz strony playboy.pl.

Tegoroczną Galę Samochód Roku Playboya 2016 poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna i Rafał Jemielita. Impreza jak co roku przyciągnęła wielu znamienitych gości, m.in.: Dawida Wolińskiego, Magdę Gessler, Aleksandrę Szwed, Klaudię Halejcio, Tamarę Gonzalez Perea, Barbarę Pasek, czy Izabelę Łukomską-Pyżalską.

 

Goście Gali bawili się wśród Playmates i Króliczków PLAYBOYA w zmysłowej „playboyowej” oprawie. Niezapomnianych wrażeń tego wieczoru dostarczył najbardziej gorący moment na scenie: ekskluzywne, olśniewające, zniewalające PLAYBOY SHOW, które zostało zorganizowane we współpracy z marką Alles, najbardziej zmysłową bielizna w Polsce. Tradycyjnie koncepcję pokazu wraz ze stylizacją przygotowała stylistka Playboya Anita Sadowska, a reżyserię i choreografię opracowała znana i lubiana Kasia Sokołowska (jurorka programu TOP MODEL zostań modelką).

Imprezę zorganizowaną przez redakcję polskiej edycji słynnego pisma uświetniła Gwiazda - zespół Red Lips, a dopełnieniem wokalnym finału pokazu modowego był występ Sławka Uniatowskiego. Na scenie głównej zaprezentował się również wyjątkowy duet  Lidia Kopania & Martin Fitch. Lidia Kopania jest zwyciężczynią Festiwalu Trendy oraz Polskich Preselekcji do Eurowizji; Marcin rok później w Oslo. W 1978 roku zaśpiewali wspólnie piosenkę z Musicalu Grease „You are the one I want” (org. Olivia Newton-John i John Travolta). Był to wtedy Międzynarodowy Singiel Roku. Po 38 latach zaśpiewali go na Gali Samochód Roku Playboya 2016.

Ważnym punktem programu było również wręczenie dyplomów dla laureatów konkursu FOTOEROTICA 2015. Jedynego tak wysokiej rangi konkursu fotografii ukazującej kwintesencję kobiecego piękna w Polsce.

Odbyła się również licytacja klasycznego samochodu MGB, który jest prawdziwą ikoną motoryzacji – Gwiazdy takie jak Roy Orbison, Sharon Stone, Joe Perry z Aerosmith, czy Sting byli właścicielami takiego modelu. Auto to, to idealny przykład tego, co w brytyjskich roadsterach najpiękniejsze – lekkość, sportowy charakter prowadzenia i sportowy duch angielskiej motoryzacji. Aukcję zorganizował Dom Aukcyjny Ardor Auctions, a część z jej dochodu została przeznaczona na fundację ExAnimo, by wesprzeć walkę z nowotworami wśród dzieci.

Na zdjęciach poniżej:

1. Pan Wojciech, zwycięzca I edycji konkursu DREAM CAR COMPETITION, przy swoim Porsche Macan, które oficjalnie odebrał podczas gali

2. Agnieszka Jastrzębska i Radek Majdan w momencie oficjalnego przekazywania Panu Wojciechowi kluczyków do Porsche Macan – nagrody, którą wygrał w I edycji konkursu DREAM CAR COMPETITION – WYGRAJ MARZENIA

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

hela
(Ocena: 5)
2017-05-04 09:05:26

noooo, jeździłabym :P no ale trudno, do póki mam trochę niższej klasy wóz to przynajmniej może mi się świecić jak ten ze zdjęcia :) stosuje najlepszy wosk K2 Proton

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1