Dzieciobójczynie z Europy – przerażające statystyki!

11 Grudnia 2010

Francuzki mordują swoje dzieci pięciokrotnie częściej, niż podają to oficjalne statystyki!

Dzieciobójczynie z Europy – przerażające statystyki!

Anne Tursz i Jon Cook z Narodowego Instytutu Zdrowia i Badań Medycznych INSERM odkryli, że prawdziwa liczba noworodków uśmiercanych we Francji jest dużo wyższa niż w oficjalnych danych statystycznych. Naukowcy dokładnie sprawdzili akta sądowe z lat 1996-2000, które przedstawiały dane odnośnie 26 dystryktów. Wyniki okazały się przerażające. Oficjalne statystyki określały odsetek zabójstw na 0,39 na każde 100 tys. noworodków, podczas gdy w rzeczywistości jest to aż 2,1!

Tursz i Cook podjęli się także stworzenia profilu psychologicznego typowej dzieciobójczyni. Ich zdaniem jest to zazwyczaj kobieta przed trzydziestką, mająca niskie poczucie własnej wartości i skłonność do zaburzeń emocjonalnych.

Analizowane przez naukowców akta ujawniły również, że 1/3 spośród kobiet-morderczyń miała już kilkoro dzieci, a 3/4 z nich było aktywnych zawodowo. Dlaczego więc decydowały się na tak nieludzki krok?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Polskie dzieci żyją w skrajnej biedzie - nie mają warunków do nauki, źle się odżywiają!

Według rankingu UNICEF polskie dzieci żyją w skrajnej biedzie. Autorzy raportu badali warunki materialne, edukacyjne oraz zdrowotne w 24 krajach OECD. W rankingu Polska znalazła się na szarym końcu!

Dramatyczne odkrycie: Rodzice izolowali od świata pięcioro dzieci!

Jedna z amerykańskich rodzin przez kilkanaście lat ukrywała pięcioro swoich dzieci przed światem. O ich istnieniu nie wiedzieli nawet najbliżsi sąsiedzi!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (98)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-24 12:06:53

mnie to wcale nie dziwi w przyrodzie zwierzęta też zabijają swoje potomstwo ludzie też wywodzą sie z natury a rozum ty nie ma nic do rzeczy taka biologia.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-18 12:26:23

Szanowne mądrale! Pytacie jak można zabić własne dziecko? Raczej żadna kobieta, która decyduje się na tak bestialski krok, nie robi tego świadomie. To zwykle wynik depresji poporodowej albo po prostu jakiegoś zaburzenia psychicznego czy choroby. Dla nas tzw, normalnych ludzi to niepojęte, ale spróbujcie wyjść poza siebie. Co do aborcji i antykoncepcji - wsnuwacie samonasuwający się wniosek - antykoncepcja zapobiega aborcji. Otóż niestety tak nie jest. Wyniki badań jednoznacznie wskazują, że wśród kobiet regularnie stosujących antykoncepcję nie zmniejsza się odsetek dokonywanych aborcji w porównaniu z tymi, które antykoncepcji nie stosują w ogóle lub nieregularnie. I możecie się tu mądrzyć ile chcecie, ale takie są fakty. Warto czasem zajrzeć do statystyk, zamiast pleść pierdoły, które przyjdą do głowy. Dlaczego tak jest? Jak sądzicie myślicielki? Dlatego, że żadna metoda nie daje 100% pewności. Zawsze zdarzy się zapomnieć pigułki, założyć gumki itd. I co wtedy robi taka zwolenniczka antykoncepcji, której się zapomniało? No odpowiedź jest prosta - usuwa dziecko, ach przepraszam płód, bo przecież dziecko to samo zło, przed którym tak się broniła stosując antykoncepcję. A tu psikus nie udało się. Nie w tym rzecz miłe panie. Trzeba zmienić mentalność ludzi. Ale to temat rzeka. Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-24 21:48:04

po co rodzi jak zabija??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-14 19:05:47

Dziecko po porodzie różni sie tym że ma wykształcone wszystkie organy, a do 3 miesiąca nie wytworzył się jeszcze mózg więc płód nic nie czuje. Mimo że sama mam dziecko to jestem za aborcją do wczesnego stadium ciązy. Niektórzy ludzie naprawde nie powinni miec dzieci. Jednak te statystyki z Francji mają prawdopodobnie podłoże w depresji po porodowej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-23 22:03:37

wyobraz sobie ze kazda matka powinna kochac swoje dziecko zawsze, nawet jesli nei ma jeszcze wyksztalconego mozgu...tylko kobiety bez wyobrazni sa w stanie dokonac aborcji na wlasnym dziecku!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-13 14:20:27

zabicie dziecka które już przyszło na ten świat jest o wiele gorsze niż aborcja. nie rozumiem LUDZI. Jak można robić sobie kolejne z rzędu dziecko gdzie sie kurde wie że nie ma sie za co żyć !! lepiej krzywde zrobić, takich ludzi powinni KASTROWAĆ, a przy każdym odebranym zasiłku, obiadku dla potrzebujących czy becikowym powinno się tira z prezerwatywami dodawać. Może by idioci po kolejnym kieliszku zrozumieli do czego ten lateks służy !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-12 19:37:45

Wszyscy dodają komentarze takie i takie. A ciekawe czy im by było milo jak ktoś za NIC by ich ZAMORDOWAŁ

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-12 15:19:40

Przeraża nas mordowanie noworodków, czy starszych dzieci. Widać aborcja tak już wszystkim spowszedniała - a czym się rożni dziecko przed porodem a po porodzie? Tego pierwszego nie widać, a czego nie widać, tego sercu nie żal. Pro choice, i o co się tak burzyć, miliony dzieci jest wyskrobywanych we Francji i na całym świecie - u nas też. Kolejne kilka tysięcy więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-12 15:16:20

Dziwi nas uśmiercanie noworodków czy starszych dzieci, to straszne - widać, że aborcja już wszystkim spowszedniała. Tak jakby dziecko przed urodzeniem było czymś gorszym niż po urodzeniu. Pro choice, i o co się tak burzyć, miliony dzieci jest wyskrobywanych we Francji i na całym świecie - u nas też. Kolejne kilka tysięcy więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-12 13:36:53

jak czytam te poniektore komentarze to mnie wcale te statystyki nie dziwia.....w polsce tez nie brakuje psychicznie chorych jak widac. Moim zdaniem powinno wejsc prawo sterylizacji takich psychicznie chorych kobiet!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-12 11:59:21

własnością rodziców, mogą robić z nim co chcą? szoook : OoOO

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz