Dlaczego ta dziewczynka stoi na toalecie? Powód jest straszny…

24 Czerwca 2016

To zdjęcie robi furorę w Sieci. Przekonaj się, dlaczego.

Stacey Wehrman Feeley

Zdjęcie, które widzicie powyżej, na pierwszy rzut oka wygląda dość zabawnie. Mała, śliczna dziewczynka stoi na toalecie w uroczej, kolorowej sukience. Bawi się w coś? Ucieka przed pająkiem? Niestety nie. Dziecko demonstruje rodzicom, czego nauczyło się w szkole.

„Zrobiłam to zdjęcie, ponieważ na początku wydawało mi się, że to, co robi moja córka, jest zabawne. Chciałam wysłać je do mojego męża, aby pokazać, co wyprawia nasze trzyletnie dziecko. Kiedy jednak Mała powiedziała mi, co robi, załamałam się.

Moja córka ćwiczyła zachowania obronne w przypadku napaści na przedszkole. Nauczono ją, jak ma się zachowywać, jeśli utknie w łazience podczas napadu jakiegoś szaleńca, który wtargnie z bronią. W tym momencie cała niewinność, jaką myślałam, że posiada moja córka, ulotniła się” – napisała na Facebooku matka dziewczynki. W dalszej części postu apeluje:

„Politycy - spójrzcie. To dziecko, wasze dzieci, wnuki, prawnuki i przyszłe pokolenia. Będą żyć i rozwijać się w tym świecie, w oparciu o wasze decyzje. W wieku zaledwie 3 lat będą stały na toalecie i ukrywały się w łazience. Co będzie dla nich trudniejsze? Zachowanie ciszy czy równowagi, żeby nie spaść i nie pokazać swoich stóp zza drzwi?”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-24 23:42:10

re: Dlaczego ta dziewczynka stoi na toalecie? Powód jest straszny…

No rzesz kurde, normalnie Amerykę odkryła

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-06-24 11:24:04

re: Dlaczego ta dziewczynka stoi na toalecie? Powód jest straszny…

Popieram sens takich szkoleń. Ale nie rozumiem, czemu nie kazali dzieciom opuścić pokrywy i siąść po turecku. Chociaż nie było by ryzyka, że dziecko spadnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
klaudia
(Ocena: 5)
2016-06-24 10:39:39

re: Dlaczego ta dziewczynka stoi na toalecie? Powód jest straszny…

wedlug mnie bardzo dobrze robi szkola. uczy dzieci jak reagowac w czasie zagrozenia i jak najbardziej racjonalne i odpowiedialne zachowanie jak na wiek dziecka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1