Dlaczego Jarosław Bieniuk wstrzymał film o Annie Przybylskiej?

26 Lipca 2017

Czy „Gwiazda” kiedykolwiek trafi na ekrany kin?

film Gwiazda

W 2013 roku u Anny Przybylskiej zdiagnozowano nowotwór trzustki. Cała Polska trzymała wówczas kciuki za sukces w leczeniu. Po kilku miesiącach wydawało się, że wszystko jest już na dobrej drodze. Ania zaczęła udzielać się publicznie i pomimo dramatycznych przejść ze wścibskimi paparazzi, nie traciła pogody ducha. Mimo to 5 października zmarła w otoczeniu swoich najbliższych. Pozostawiła wieloletniego partnera, Jarosława Bieniuka, oraz trójkę dzieci – Oliwię, Szymona i Jana. Miała zaledwie 36 lat.

Po tych tragicznych wydarzeniach reżyser Radosław Piwowarski zapowiedział, że nakręci film o aktorce. - Jestem to winien Ani. Parę razy przymierzałem się do filmu, w którym zagrałaby rolę na miarę swojego niezwykłego talentu, ale albo ona nie miała czasu, albo odrzucili mi scenariusz. Wymieniliśmy dziesiątki SMS-ów i telefonów „nakręcając” się nawzajem i obiecując sobie, że to kiedyś zrobimy. No cóż. Teraz pozostaje mi zrobić film o niej, zwykłej niezwykłej dziewczynie z Oburza, która została królową polskich serc - tłumaczył Piwowarski w Onecie.

Jak można się było spodziewać, ani środowisko filmowe, ani Jarosław Bieniuk nie byli zachwyceni tym pomysłem. Sprawa była zbyt świeża, a rany jeszcze się nie zagoiły. Piwowarski postanowił jednak, że film upamiętniający Przybylską musi powstać.

Początkowo zakładano, że zagra w nim Olga Bołądź. Potem typowano, że lepszą kandydatką do tej roli będzie córka Ani i Jarka, Oliwia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-27 17:54:51

z Obłuża...nie z Oburza.. taka dzielnica w Gdyni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-26 18:38:41

Racja byla piekna i sympatyczna kobieta ale aktorka byla jakich pelno w polskich serialach .Przresada z tym filmem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-26 15:33:57

taka z niej wybitna aktorka byla ze rzeczywiscie trzeba nakrecic film..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1