ISIS zdradziło cel kolejnego ataku. Zabiją popularną gwiazdę?

25 Października 2017

Propagandowe plakaty Państwa Islamskiego wyciekły do Internetu.

pogróżki ISIS

Dżihadysta obserwujący stadion i Leo Messi płaczący krwią – tak wyglądają dwa propagandowe plakaty Państwa Islamskiego, które właśnie wyciekły do Sieci. Wszyscy zastanawiają się, co to może oznaczać i obawiają się najgorszego. Czy ISIS zaatakuje podczas Mistrzostw Świata w Rosji? I czy popularny piłkarz jest w niebezpieczeństwie?

Wszystko wskazuje na to, że tak. Jak podaje Daily Mail, wśród haseł rozsyłanych przez bojowników Państwa Islamskiego, pojawiały się m.in. takie: „Niedługo terror ogarnie świat”, „Kara za wasze ataki będzie wymierzona na waszej ziemi” , „niedługo ogień mudżahedinów was spali, tylko poczekajcie”.

To jednak nie wszystko. Tydzień temu dżihadyści rozsyłali zdjęcia, z których wynikało, że na ich celowniku są Władimir Putin i Donald Trump. Pogróżki wobec prezydenta Rosji wskazują więc na to, że przyszłoroczne Mistrzostwa Świata mogą stanowić dla nich okazję do kolejnych zamachów.

- Mundial rozgrywany będzie w 2018 roku w 11 różnych miastach. Taka impreza za każdym razem mobilizuje do przyjazdu setki tysięcy kibiców z całego świata. I taka duża grupa ludzi w jednym miejscu powoduje oczywiste zagrożenie zamachami – przypomina serwis nczas.com.

Czemu ISIS tym razem chce uderzyć w Rosję? Zdaniem specjalistów ma to być ich odpowiedź na porażki, jakie ISIS ponosi ostatnio w Syrii.

Zobacz także: Wyznaczono NOWY TERMIN KOŃCA ŚWIATA! Już za chwilę będzie po wszystkim...

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 12:19:14

Rosyjski Niedźwiedź nie da się tak łatwo zastraszyć. Tylko go ruszą, to on zmiecie ich z powierzchni ziemi bez mrugnięcia okiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 15:27:18

teraz to strach gdziekolwiek jechać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 15:25:07

żyjemy w strasznych czasach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 18:45:46

oczywiscie ze straszne czasy bo bialy czlowiek zamiast walczyc z chamstwem naiwnie mysli ze zwalczy je darmowa edukacja z latwa wiedza technologiczna do zbudowania swoich maszyn, pomoca socjalna i miloscia, ktora tak de facto jest tylko darmowym chlebem dla rosnacej armii za nasze pieniadze i zapewne ktora to odplaci nam za nasz dobroc w odpowiednim czasie. Mam sasiadow 3 rodziny koranowskie i wiekszej bezczelnosci, chamstwa oraz pogardy dla gospodarzy w zyciu nie widzialem. Narkotyki to u nich cos powszechnego. Wiem co mowie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 18:49:50

biali faceci sa zbyt zajeci miloscia do swego ciala, trans-operacjami czy pedofilstwem zeby tepic czarne szczury

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 01:07:30

No wśród tych szczurów pedofilia zdarza się często.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1