Najstraszniejsze przepowiednie na 2017 rok

30 Grudnia 2016

Co wydarzy się przez najbliższe 12 miesięcy?

2017

„I znowu będą wieszczyć koniec świata” – pomyślałaś sobie zapewne, klikając w nasz artykuł. Otóż nie. Przepowiednie na 2017 rok wcale nie zakładają, że nastąpi biblijna Apokalipsa i cały ród ludzki zostanie zmieciony z powierzchni ziemi. W najbliższych 12 miesiącach wydarzą się podobno znacznie gorsze rzeczy. Tak przynajmniej twierdzą specjaliści, którzy od lat badają słowa jasnowidzów, zapowiedzi masonów i objawienia Fatimskie.


Co przyniesie rok 2017? Oto kilka najstraszniejszych hipotez.


Wojny religijne i upadek Kościoła


W tym roku wypadnie akurat setna rocznica objawień Matki Bożej Fatimskiej. Trzecia Tajemnica Fatimska mówi o ciałach zabitych w Watykanie oraz o zamordowanym przez żołnierzy papieżu. Po nim mają ginąć biskupi, księża i zakonnicy. Śmierć dosięgnie także wiernych.


„Ksiądz Malachi Martin, który był jezuitą oraz egzorcystą, podobno miał wgląd w pełną treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej i mówił o niej:


największy koszmar, pomnożony wykładniczo.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-30 11:26:29

Chyba ktoś z PiSu to PISaaalll....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-30 08:37:33

"Rok 2016: Kontynent europejski niemal całkowicie się wyludni. Wybuchnie u nas również wojna nuklearna. W Ameryce z kolei nie będzie kolejnych prezydentów. Barack Obama jest ostatnią osobą, która pełni ten urząd." tak pa.pi.lot pisał rok temu w artykule, jak widać nic się nie spełniło :P co było do przewidzenia. Ja traktuje te przepowiednie tylko jako ciekawostki a nie prawdziwe (nawet w części) przepowiednie. Na 2017 mogę się zgodzić tylko co do dwóch rzeczy, 1. będą kolejne zamachy terrorystyczne w Europie, niestety ale to nieuniknione skoro Mer.kel nawpuszczała do Europy tylu uchodźców wśród których jest wielu chorych umysłowo potencjalnych terrorystów (i nie tylko bo wśród tych którzy przybyli do Europy dużo wcześniej też jest wielu popieprzonych fanatyków) 2. Polska na tle innych państw Europy zachodniej takich jak Niemcy, Francja itd. będzie swego rodzaju taką właśnie "oazą spokoju" . Całe szczęście uchodźców i terrorystów nic nie zachęca do przyjechania do Polski

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1