Wiemy, co Kate i William szeptali do siebie pod szpitalem!

26 Kwietnia 2018

Świat będzie w szoku.

William i Kate

News numer jeden tego tygodnia? Bez wątpienia narodziny trzeciego royal baby w Wielkiej Brytanii. Cały świat obserwował, jak księżna Kate zaledwie 7 godzin po wyczerpującym porodzie wyszła przed szpital wraz z mężem i noworodkiem. Choć oczy wszystkich skupione były głównie na malutkim zawiniątku w jej ramionach, wprawni obserwatorzy zauważyli, że Kate i William szeptali coś do siebie od czasu do czasu. O czym rozmawiali?

Kate i William POKAZALI SYNKA! Tak wygląda ich trzecie dziecko

Jak donosi wp.pl, brytyjska gazeta „Mirror” wykorzystała profesjonalny czytnik warg, by znaleźć odpowiedź na to pytanie. Okazało się, że świeżo upieczony tata dopytywał żonę, czy dobrze się czuje i czy wszystko w porządku. Ta odpowiedziała mu, że owszem. Wspólnie dostrzegli również w tłumie znajomą osobę, do której pomachali. Na końcu oboje doszli do wniosku, że jest „zbyt wietrznie” i maluszkowi może być odrobinę za zimno. Po tych słowach udali się do samochodu.

Internauci zgodnie orzekli, że taki dialog może świadczyć o jednym, a mianowicie o szczerym, głębokim uczuciu łączącym Williama i Kate.

Uroczo, prawda?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

pola
(Ocena: 2)
2018-04-29 07:19:37

Kate mowila również do Williama ze jest zmeczona i czy moga juz wejsc do srodka. A on od razu wprowadzil ja do szpitala.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-26 13:47:26

podziwiam ją, że po porodzie wyszła do tłumu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-27 13:12:58

Musiała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1