Bajka o gejach dla dzieci z Opola

31 Grudnia 2008

Studenci przygotowali bajkę, w której pokazują, co robi książę, gdy nie podoba mu się żadna księżniczka.

Bajka o gejach dla dzieci z Opola

Studenci oparli przedstawienie na holenderskiej sztuce „King is king”, która opowiada o księciu poszukującym żony. Jak się można domyślić, żadna z kandydatek nie przypada mu do gustu i wtedy zakochuje się w bracie jednej z panien, po czym panowie żyją długo i szczęśliwie.

Dzieci z podstawówek oraz gimnazjów miałyby obejrzeć przedstawienie z okazji walentynek. Sprawą przejął się „Nasz Dziennik”. Według informacji gazety, za adaptację powieści odpowiada nauczycielka angielskiego z Kędzierzyna Koźla.

Jak podaje portal dziennik.pl, Ministerstwo Edukacji Narodowejna razie nie przejmuje się sprawą, ponieważ nie ma żadnego potwierdzenia co do przedstawienia. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, wtedy MEN zajmie stanowisko odnośnie gejowskiej bajki.

Środowiska prawicowe, jak zwykle, się oburzą i będą grzmiały o upadku moralności, a przecież bajki pełne są różnych dziwnych zachowań. To może „Nowe szaty króla” należy uznać za promowanie ekshibicjonizmu?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (164)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-05 19:49:27

jak dla mnie homoseksualisci są normalni wszyscy sie z nih smieją no ale co im do tego kazdy ma prawo zyc jak chce

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-03 10:38:44

bleee nienawidze homoseksulaistow.!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-08 21:20:00

EWWE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-27 14:36:00

Polska to jeden z najbardziej toksycznych i nietolerancyjnych krajów. Gadanie, że tacy znowu tolerancyjni jesteśmy to bzdura. Owszem, byliśmy, przed wojną, jednym z najbardziej tolerancyjnych krajów. Schronieniem dla Żydów i wszelkich mniejszości narodowych, a teraz tępi się wszystko co wykracza poza kanon "dobrego katolika". Chętnie bym obejrzała to przedstawienie, myślę, ze to ciekawy pomysł. A'propos, komentarz o "Nowych Szatach Króla" jest boski XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-16 20:04:00

Człowiek się z tym nie rodzi, tylko w pewnym momencie dojrzewania odkrywa to w sobie. To jest bardzo dziwny moment w życiu takiej osoby, ale z homoseksualizmu da sie "wyleczyć". Jest wiele opisanych przypadków osób, które skończymy z taką orientacja. Takim ludziom trzeba pomagac, bo w dzisiejszym świecie sa czesto po prostu zagubieni.;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-02 20:00:00

Jeśli Bóg daje życie każdemu człowiekowi, a geje rodzą sie gejami tzn ze BOG STWORZYŁ ICH HOMOSEKSUALISTAMI. Kim jesteśmy żeby to kwestionować?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-30 20:22:00

Do Opola niedaleko, chętnie się przejadę i obejzę ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-26 02:26:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] jaka Ku*** tolerancja?! pedałów nie mozna tolerowac.bog stworzyl adama i dal mu u boku kobiete! nie drugiego Adama![/quote] Czy ty wiesz kobieto co ty mówisz??Weż poczytaj sama siebie bo mi się rzygać chcę;/ ......... To chore!!! Zal mi ciebie bo jesteś ograniczoną, nietolerancyjną k***ą.......... Przepraszam za prostackie brzmienie tego kometarza, sama jestem heteroseksualna ale uważam że tacy ludzie też mają prawo do miłości i pełnych praw, rozszeżających swoje poglądy:)) Bardzo podziwiam tą nauczycielke,popieram również każdą akcje homoseksualistów:)(Co prawda oprócz adopcji, bo tego nie popieram ale z całą resztą się zgadzam;)[/quote] taaak, a czemu nie adopcje też ??? Czym się różni przedstawianie bajek "homo" dla dzieci? Niech sobie żyją, niech nawet mają swoje bary czy kluby do homoorgietek, jak im to pasuje. Mają takie prawo. Ale jakim prawem chcą prowadzić agitację swojego zboczenia/choroby/wynaturzenia/innej obyczajowości (niech kto wybiera co chce) wśród małych dzieci??? Sprawą powinien zająć się prokurator. [/quote] Chyba nie doceniasz dzieci kobieto. Myślisz że jeżeli zobaczą geja to same zapragną nim zostać?? W ten sposób ubliżasz im bo nie są bezrozumnymi istotami. Pozatym nie są to 5 czy 4 letnie maluchy ale gimnazjaliści i (tu tylko domysły )11, 12-latkowie z podstawówki. Oni naprawdę to rozumieją, nie sądze też że zdołałabyś je ochronić przed wiedzą o tym że istnieje coś takiego jak homoseksualizm, przecież w telewizji, gazetach czy internecie cały czas jest o tym pełno. Są jeszcze takie rzeczy jak np. anime i mangi które są genialne bo zachowują 100% tolerancje. Oglądając takie przedstawienie uczą się że ludzie są różni i że trzeba ich akceptować takimi jakimi są.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-23 10:18:00

[quote="Gosc"]nie chcecie żeby homoseksualiści mieli dzieci, bo myślicie, że te dzieci też mogą wyrosnąć na osoby homoseksualne. ale zastanówcie się, czy to nie przypadkiem ogromna liczba homoseksualistów wychowało się w rodzinach z matką i ojcem?[/quote] myslisz ze zycie to matematyka i ze jak cos dziala tak to musi dzialac w druge strona?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-01-17 09:45:00

nie chcecie żeby homoseksualiści mieli dzieci, bo myślicie, że te dzieci też mogą wyrosnąć na osoby homoseksualne. ale zastanówcie się, czy to nie przypadkiem ogromna liczba homoseksualistów wychowało się w rodzinach z matką i ojcem?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz