Anja Rubik krytykuje polski rząd: „Szaleńcza wendetta. Autorytarny reżim!”

21 Lipca 2017

Jak zareagowali Internauci?

Rubik o polskim rządzie

Już od dawna Polska nie była tak podzielona, jak jest dzisiaj. Część naszych rodaków popiera działania PiS, które określają jako „zdecydowane, ale słuszne i zmierzające do naprawy państwa”. Pozostali nie mają jednak wątpliwości, że partia rządząca zamienia nasz kraj w ciemnogród. Prawo i Sprawiedliwość najpierw podpadło kobietom, grożąc, że wprowadzi całkowity zakaz aborcji. Jako zabezpieczenie przed niechcianymi ciążami poleciło również… metodę kalendarzykową. Czarny Protest na chwilę ostudził ich zamiary, ale zapewne temat jeszcze powróci. Niestety.

Kiedy wydawało się, że PiS niczym nas już nie zaskoczy, nagle posłowie stwierdzili, że chcą zreformować polskie sądownictwo. Nie zważając na Konstytucję i protesty obywateli, zatwierdzili projekt trzech ustaw, które mają na celu jedno: podporządkowanie sądów partii rządzącej.

Działania Prawa i Sprawiedliwości spotkały się z ogromną krytyką osób publicznych. Jedną z nich jest m.in. Anja Rubik, która nigdy nie bała wypowiadać się na tematy polityczne. Na swoim profilu napisała ostatnio tak:

Jestem dzisiaj w Berlinie stad drodzy Berlińczycy,
zapewne dotarły do Was niepokojące wieści z Polski. Rząd PiS, wbrew Konstytucji, przeprowadził właśnie przed Sejm projekty trzech ustaw, które oddadzą polskie sądownictwo pod całkowitą polityczną kontrolę partii rządzącej, a konkretnie jej autorytarnego lidera, Jarosława Kaczyńskiego.

Jego osobiste intencje są jasne. Wyraził je, zwracając się w czasie wtorkowego nocnego posiedzenia Sejmu z trybuny sejmowej w kierunku parlamentarnej opozycji z oskarżeniem o zamordowanie jego brata bliźniaka w czasie katastrofy samolotowej w Smoleńsku w 2010 roku.

Obecnie nic już nie stoi na drodze do realizacji jego szaleńczej wendetty. Polska stacza się w ramiona skrajnie prawicowego, nacjonalistycznego i autorytarnego reżimu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-23 18:36:59

Ta Rubik niech spie....a za granice bo i tak tam siedzi na tym swoim koscistym tylku. ta prostaczka wypowiada sie w sprawach o ktorych nie ma zielonego pojecia i smie krytykowac rzad. Do chirurga naprawic konska szczene, zeby ja wreszcie mogla zamknac, a do logopedy, zeby te seploche nauczyl mowic, a nie wtracac sie do polityki ty prostaczko !!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-23 11:56:13

Pani Rubik powinna pozostać przy tym, co jej dobrze wychodzi, przy modelingu, bo myślenie i podejmowanie dobrych decyzji jej wyraźnie nie wychodzi... coraz częściej to udowadnia. Powtarza, jak kukiełka, main streamowe zdanie ludzi, którzy nie znają historii, nie mają wiedzy, tylko powtarzają, bo modnym jest być anty... ale co konkretnie jest łamane? wtedy pada rezolutna odpowiedź: aaaa ooo yyy eee noooo demokracja :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-21 22:38:00

Modeleczka dorwala się do głosu w temacie o którym nie ma pojęcia, pekne że śmiechu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1