Agata Duda – tajna broń sztabu wyborczego?

21 Czerwca 2015

Już dziś media porównują ją do Jolanty Kwaśniewskiej.

Agata Duda

Żony polityków dopełniają i ocieplają ich wizerunek oraz zazwyczaj powodują wzrost notowań. „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” przeanalizował wpływ Agaty Dudy i Anny Komorowskiej na przebieg kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta. Wyniki badania jednoznacznie potwierdzają, że żona prezydenta elekta skuteczniej wzmocniła wizerunek swojego męża niż obecna pani prezydentowa.

Wsparcie, jakiego Agata Kornhauser-Duda udzieliła mężowi w kampanii prezydenckiej, było sporym zaskoczeniem. Wcześniej media donosiły o jej odmiennych poglądach i unikaniu polityki. Pomimo że zmiana jej przekonań dokonała się praktycznie na oczach wyborców, wypadła wiarygodnie.

W maju na temat Agaty Dudy pojawiło się łącznie 2077 informacji. O Annie Komorowskiej o 791 publikacji mniej. Materiały prasowe i internetowe o żonie prezydenta elekta wygenerowały dotarcie na poziomie 1,7 mld kontaktów z odbiorcami i ekwiwalent reklamowy w wysokości 13,2 mln zł. Publikacje na temat Anny Komorowskiej – o 0,4 mld kontaktów mniej i 10,5 mln zł AVE.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-21 11:45:29

re: Agata Duda – tajna broń sztabu wyborczego?

Moglibyście dac lepsze foto bie nie było?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-21 08:57:38

re: Agata Duda – tajna broń sztabu wyborczego?

Rzeczywiście, Pani Agata wzbudza pozytywne uczucia. Nie głosowałam na Dudę, ale skoro wygrał, to niech się wykaże, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam tylko nadzieję, że Kinga jest na tyle rozsądna, żeby nie pokazać się w Tańcu z Gwiazdami...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1