7-latka zrobiła sobie operację plastyczną! ZA POZWOLENIEM RODZICÓW (Zdjęcia "przed" i "po")

23 Kwietnia 2011

Rodzice dziewczynki bali się, że ich córka byłaby w przyszłości wyśmiewana z powodu odstających uszu!

samantha shaw

W dzisiejszych czasach trudno nie odnieść wrażenia, że nadrzędną wartością staje się wygląd. Współczesne nastolatki coraz rzadziej plotkują o rówieśnikach lub rozmawiają o swoich pasjach. Tematem numer jeden są ubrania, kosmetyki, projektanci, trendy i wszystko to, co sprawia, że będziemy wyglądać lepiej. I nic w tym dziwnego, bo taki styl życia lansują media, którym naprawdę trudno się oprzeć.

Niestety doprowadza to do sytuacji, kiedy niezadowolone ze swojego wyglądu kilkuletnie dziewczynki poddają się operacjom plastycznym. Tak było w przypadku 7-letniej Samanthy Shaw.

Dziewczynka uważała (a może bardziej jej mama?), że jej uszy nie wyglądają zbyt dobrze, dlatego postanowiła je poprawić. Co najciekawsze, do tej pory nikt jej z tego powodu nie dokuczał. Rodzice uznali zabieg za pewnego rodzaju prewencję – teraz mają pewność, że ich córeczka w przyszłości nigdy nie będzie wyśmiewana z powodu odstających uszu.

Na zdjęciu powyżej widzicie zmianę, jaka zaszła po zabiegu. Uszy bardziej przylegają, a prawe nie jest już zagięte. Mamy jednak nieodparte wrażenie, że to dopiero początek przemiany małej Samanthy. Kiedy zaczyna się przygodę z chirurgią plastyczną tak wcześnie, trudno będzie oprzeć się kolejnym „niezbędnym” zabiegom…

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Koniec świata jest coraz bliżej! MAMY 10 DOWODÓW

Apokalipsa jest naprawdę blisko. To pewne!

Zamknął psa w łazience i zniknął na 3 lata! ZWIERZAK SKONAŁ BEZ JEDZENIA I PICIA

Bestia bez serca! Umyślnie skazał swojego pupila na śmierć w męczarniach.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (189)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

meme
(Ocena: 5)
2014-06-20 08:01:18

re: 7-latka zrobiła sobie operację plastyczną! ZA POZWOLENIEM RODZICÓW (Zdjęcia

To nie jest typowa operacja plastyczna nosa czy tego typu, jakie robią sobie celebryci itp. Dobrze, że rodzice o to zadbali. Rzeczywiście, jest to sporym mankamentem, tak jak poprzednicy pisali- nie można spiąć włosów no i ogólnie rzecz biorąc zmienia to generalny kształt i wygląd twarzy. W Polsce coraz częściej praktykuje się tego typu zabiegi, ale przeważnie już u dorosłych, bo z tego co wiem to dość spory wydatek. Ciężko się akceptować jeżeli nasz wygląd bardzo odbiega od normy.. coś o tym wiem, bo mam tragiczne zęby, co nie raz mnie krępuje i jest powodem moich kompleksów. Moim zdaniem rodzice postąpili dobrze plus pewnie mieli kasę. Gdyby moi tak interesowali się mną kiedy miałam 6-10 lat, teraz nie miałabym takich problemów jakie mam. Tak że sądzę że są rozsądni i dbają o córkę ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-02-05 16:55:05

re: 7-latka zrobiła sobie operację plastyczną! ZA POZWOLENIEM RODZICÓW (Zdjęcia

No i bardzo dobrze, nie wiecie co to znaczy mieć odstające uszu, jak bardzo to przeszkadza, dziewczyna nawet nie moze sobie wlosow w kucyka spiąć bo się wstydzi. Sama mam ten kompleks od dziecka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xyz
(Ocena: 5)
2013-01-11 22:03:41

Szkoda,że moi rodzice tacy nie są. :( mam naście lat (pełnoletnia jestem) i mam odstające uszy.. mimo tego,że byłam w miss polski ludzi i tak się ze mnie śmieją,że mam odstające uszy, po za tym to nie jest miłe uczucie.. ciągle chodzić w rozpuszczonych włosach i nawet ich ładnie upiąć nie możesz,bo widać uszy..;/ masakra..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-19 18:00:07

ja *****dole jaka ochydna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-07 11:09:56

SUPER! Jakby moi rodzice byli tacy rozumni to bym była mniej znerwicowanym i akceptujacym sie człowiekiem! BRAWO DLA TYCH RODZICÓW!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-30 17:31:36

Ale co to za operacja plastyczna? Korekta odstających uszu, to nie powiększenie cycków. Tu chodzi o to, że dziecko z takimi uszami cierpi, bo często jest wyśmiewane przez rówieśników. Osobiście nie widzę nic przeciwko poprawieniu ich, jeśli ma to pomóc psychice dziecka. Zwłaszcza, że taki zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Żadna narkoza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-16 21:33:25

moja siostra 20 lat temu przeszla ta sama operacje tak obrazacie wszystkich ale dzieci sa wredne i na kazdym kroku sie wysmiewaja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 22:54:33

paskudne dziecko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-15 15:29:45

Jest bardzo ładna,piękna,taka naturalna...ciekawe kto to pisze ze jest brzydka?Pewnie jakies pasztety!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-11 22:42:59

I tak jest brzydka...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz