3-latek ugotował się w suszarce do bielizny! HORROR dziecka i rodziny

16 Października 2011

Jak doszło do tej tragedii? MA-KA-BRA!

suszarka

Kilka dni temu w niewielkiej wsi na północy Niemiec, Szlezwik-Holsztyn, doszło do makabrycznego wydarzenia. Jak donosi Fakt.pl, 3-letni Franz B., przez nieuwagę swojego ojca, zginął w suszarce do bielizny. - Wirnikowa suszarka potrafi wytworzyć w bębnie temperaturę 120 stopni Celsjusza. Mały Franz nie mógł tego przeżyć – komentuje serwis.

Feralnego dnia 3-latek i jego brat bliźniak, Paul, nie czuli się najlepiej. Rodzice chłopców postanowili więc, że synami zajmie się ich ojciec. Kiedy ten przyrządzał w kuchni obiad, usłyszał przeraźliwy krzyk Paula. Natychmiast pobiegł do łazienki, z której dobiegało błaganie o pomoc i zauważył, że jeden z programów suszarki jest włączony, a w środku urządzenia znajduje się mały Franz. Niestety, na ratunek chłopca było już za późno. Lekarze, wezwani przez mężczyznę na miejsce wypadku, nie byli w stanie pomóc dziecku...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Ugotowała dziecko w mikrofali! Scenariusz jak z horroru

6-tygodniowa dziewczynka umarła na skutek poważnych poparzeń narządów wewnętrznych.

To chyba najgorsi rodzice świata! Więzili 7-letniego synka w trumnie

Z jedną pieluchą i bez dostępu do jedzenia dziecko potrafiło spędzić w zamknięciu nawet kilka dni.

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (107)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 19:17:23

ja pier... po prostu to jest smieszne. tym bardziej, ze artykuł pochodzi z faktu... nie no brak słów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-19 12:40:18

tytuły na papiliocie mnie rozwalają... MA-KA-BRA! (WTF?) ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-21 22:29:51

haha, dokładnie! kto to pisze w ogóle?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-18 19:14:14

boż e ludzie może zwierzęta są ważne no ale tu chodzi o małe dziecko! artykuł o zwierzętach poszukajcie sobie gdzie indziej! biedne dziecko jaki debil mógł zostawić takiego malucha boże..... ale jak tam weszło i jak sobie to włączyło to ja nie wiem ;p A ci co piszą tutaj o zwierzętach ogarnijcie się bo macie w tych gałach artykuły inne o zwierzętach!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-18 00:22:29

Do tych wszystkich, którzy przyzywają Hitlera żeby się rozprawił z odrzutkami społeczeństwa- porozmawiajcie ze swoimi babciami, prababciami, dziadkami czy nobliwymi sąsiadkami i dowiedzcie się co znaczy wojna. Się z głodu szczury wp*****dala i to po kryjomu żeby ci współtowarzysz oczu z zazdrości nie wydrapał. Wojna to najgorsze co się może nam przydarzyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 23:16:20

Smacznego!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 19:03:39

z mamą*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 18:55:01

biedny chłopczyk... przy takich małych dzieciach trzeba mieć oczy dookoła głowy! ostatnio pomagałam mamą mojego chłopaka w dogoterapii w OREW-ie w moim mieście i był tam chłopczyk, który mógł być całkowicie sprawnym do końca życia, ale niestety nie jest, ponieważ jego rodzice nie zauważyli, kiedy on sobie wszedł na parapert i spadł z bodajże drugiego piętra w wieku dwóch lat. teraz jest ślepy i nie słyszy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 18:46:50

włączyły ją duchy hehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 19:25:21

no proste... XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 18:32:21

papilot i te wasze bezsensowne puste durne komentarze to jedno wielkie GÓWNO jestem tu ostatni raz pozdro

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 15:03:08

Czy ja naprawdę żyje na świecie z takimi ludźmi? Ku**a nie przerażajcie mnie. Zero analizy w Wasze własne idiotyczne myśli, żadnego pomyślunku, usłyszycie jeden argument od pana X jesteście za panem X, ułyszecie 2 argumenty od pana Y, jesteście za panem Y. A samemu się zastanowić, przeanalizować wszystkie za i przeciw nie łaska? I kto Wam ku***wa powiedział że Wasze zdanie jest niczym Sąd Ostateczny i nie przyjmujecie nawet najbardziej rozsądnych argumentów? Napisze tak: są dwie opcje. Jeżeli faktycznie istnieje Bóg i wszystko to, w co wierzą chrześcijanie jest prawdą- wtedy życie człowieka jest najważniejsze, ważniejsze od życia kota czy psa. Jednak tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić więc weźmy przykład z Sokratesa, niech naszą ideą będzie zdanie "Wiem że nic nie wiem". Druga opcja jest taka, że Boga nie ma i wtedy życie moje i dachowca błąkającego się po ulicy jest warte tyle samo, czyli nic. Z biologicznego punktu widzenia życie jednostki upośledzonej lub słabszej jest zbędne, dlatego istnieje naturalne selekcja, czyli można przyjąć że światem rządzą najsilniejsi, a ich życie jest warte najwięcej. Możemy powiedzieć też że dla każdego gatunku najważniejszy jest jego własny gatunek, jego własne stado. Także nie ma nic dziwnego w tym, że ludzie nie stawiają się na równi ze zwierzętami, zwłaszcza że są istotami świadomymi swojego istnienia. Wydaje mi się że każdy zdrowy psychicznie człowiek na pytanie "zabijamy kolegę czy psa"? Odpowiedziałby psa, bo przecież wszyscy jesteśmy jednym gatunkiem. Co nie zmienia faktu że jesteśmy najbardziej popie****eni zwłaszcza przez świadomość własnego istnienia. Podobno człowiek ma w sobie pierwiastek boski, jest stworzony na podobieństwo Boga i jest wprost idealny i proporcjonalny. Jednak kiedy przy tych wszystkich wzniosłych słowach widzimy co się dzieje wokół nas, jacy ludzie są beznadziejnie głupi, chamscy, prymitywni i okrutni a przede wszystkim banalni, trudno jest uwierzyć w istnienie jakiejkolwiek istoty wyższej, a zwłaszcza takiej która może być do nas chociaż odrobinę podobna. Dlatego uważam że bardziej prawdopodobna jest opcja nr 2, a ja, Wy, dżdżownice jeże i karaluchy zdychamy tak samo i jesteśmy tak samo siebie warci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-17 18:31:12

mądre słowa, szacuneczek :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz