11-latka urodziła dziecko! O ojcostwo podejrzewany jest...

13 Lutego 2018

Do wydarzenia doszło w Hiszpanii.

młoda mama

Dzieci coraz częściej... rodzą dzieci. W mediach nie brakuje doniesień o małoletnich matkach. Większość z nich nie jest świadoma swojego odmiennego stanu i nagle okazuje się, że bóle brzucha są skurczami porodowymi. Podobny przypadek miał niedawno miejsce w Hiszpanii.

Do 11-letniej dziewczynki zostało wezwane pogotowie. Dolegał jej uporczywy ból brzucha. Rodzice byli pewni, że przyczyną jest schorzenie jelit. Po przewiezieniu dziewczynki do szpitala lekarze bardzo szybko odkryli, że to akcja porodowa. Jeszcze zanim ciężarna została przewieziona na salę porodową, urodziła dziecko. Poród na szczęście przebiegł bez komplikacji. Zarówno niepełnoletnia mama, jak i jej dziecko czują się dobrze.

W tej historii największym znakiem zapytania jest, kto dopuścił się czynu seksualnego z nieletnią. Podejrzany jest jej 14-letni brat. Minister zdrowia regionu Murcja ogłosił, że w tej sprawie zostanie przeprowadzone dochodzenie – czytamy na mamdziecko.interia.pl. Zostaną też przeprowadzone testy DNA.

11-letnia matka pochodzi z Boliwii. W razie gdyby ojcem jej dziecka okazał się 14-letni brat, może on uniknąć konsekwencji prawnych, ponieważ hiszpańsie prawo nie przewiduje kary w przypadku seksu z małoletnią, jeżeli obie osoby są w zbliżonym wieku.

Myślicie, że jeżeli brat jest ojcem, powinien ponieść karę?

Zobacz także: 13-latka z Chojnic urodziła dziecko. W ciążę zaszła z 20-latkiem! (Naturalny poród trwał tylko 40 minut)

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-14 00:02:22

Kurvva, puściła się z bratem, jprd.....kazirodcza patologia goni patologie w artykułach na tym portalu ! A może ona została zgwałcona przez tego gnoja, nie wiadomo, bo to ci się przyzna ? Nie zdziwiłabym się jeszcze, gdyby było to gdzieś w dziczy w Afryce lub jakichś plemionach odosobnionych od cywilizacji, ale w cywilizowanym państwie takie coś ?! Po prostu się to w pale nie mieści, dalej niech seksualne sprawy będą tematem tabu dla małolatów, i niech dalej wierzą w to, że dzieci ,,bocian przynosi,, to będzie więcej takich akcji, p0pierd0leńcy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 22:58:14

Nie rozumiem dlaczego tego chłopaka może ominąć kara? Między 11 a 14 rokiem życia jest kolosalna różnica, na typ etapie dorastania różnice w patrzeniu na świat i rozumowaniu pewnych rzeczy są spore. 11-latka ma prawo być naiwna, może ulegać wpływowi starszego brata ale 14-latek powinien mieć coś w głowie i doskonale wiedzieć że pewne zachowania są karygodne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 18:56:58

Czekam na fale komentarzy, że to jej wina i powinna wiedzieć, że z własnym nratem sie tego nie robi jak to było w podobnym przypadku opisanym na tym portalu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-14 00:03:19

Bo się nie robi, to jest CHORE. Nie bez powodu kazirodztwo nie jest legalne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-14 00:29:45

No tak, ale mówisz z pozycji świadomej osoby dorosłej, a artykuł mówi o dziecku najprawdopodobniej nieświadomym swoich czynów. Według polskiego prawa osoba małoletnia poniżej 13roku życia nie ma prawa do kupienia bułki w sklepke (z punktu widzenia prawa taka transakcja jest nieważna, bo poniżej 13r.ż. nie ma osobowości prawnej), a ty uważasz, że masz prawo krytykować małą dziewczynkę za niegodne prowadzenie się?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-14 20:11:51

Anonimie wyżej, dzieci się UŚWIADAMIA za młodu, co jest dobre a co złe. Co jest moralne a co nie. Ja w jej wieku wiedziałam, że nie wolno spać z ojcem czy bratem bo to chore i kazirodzkie, i wiedziałam jakie mogą być tego konsekwencje, bo nie dość że ciąża, to jeszcze upośledzona. Poza tym takie dziewczynki już w szkołach się uczy o miesiączkowaniu i o seksie, więc to nie powinien być temat tabu dla takiego dziecka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 18:36:23

Latynosi to zwierzęta nie dziwię się Trumpowi,że nie chce ich wpuszczać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 16:53:48

masakra. Biedna mała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1