Tak wygląda luksusowa posiadłość Kim Kardashian i Kanye Westa!

28 Maja 2015

Kosztowała 20 milionów dolarów!

 

Kim Kanye West maison

Kim Kardashian-West słynie z zamiłowania do luksusu. Gwiazda uwielbia nosić ubrania najbardziej prestiżowych marek na świecie, podobnie jak jej mąż, Kanye West, który wielokrotnie był zapraszany do tworzenia autorskich kolekcji, między innymi z takim gigantem, jak Adidas.

Dla wielu osób para jest wyznacznikiem dobrego gustu, chociaż nie ulega wątpliwości, że niewiele osób mogłoby pozwolić sobie na podobny poziom życia jak para celebrytów. Zarówno Kanye, jak i Kim nie oszczędzają na niczym, a najbardziej jaskrawym przykładem jest ich nowy dom, za który zapłacili kwotę bagatela 20 milionów dolarów!

Położona w kalifornijskim Hidden Hill posiadłość należała wcześniej do wnuczki Elvisa Presleya, Lisy Marie Presley. W skład nieruchomości wchodzą między innymi dwa pomieszczenia przeznaczone do rytuałów SPA, dwa stanowiska do przygotowywania na świeżym powietrzu dań z grilla, pawilon do zabaw o powierzchni prawie 100 metrów kwadratowych czy pole uprawy winorośli przeznaczonych na własne wino czy rodzynki. Nie bez znaczenia z pewnością był fakt, że posiadłość znajduje się zaledwie kilka minut drogi od willi w Calabas Abode należącej do Kris Jenner, która w każdej chwili może zobaczyć się ze swoją ukochaną wnuczką, North West!

Zobaczcie zdjęcia luksusowej nieruchomości. Myślicie, że jest warta swojej ceny? 

 

 

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz